Kırşehirspor, Zara’dan 3 futbolcu ile anlaştı

Kırşehirspor, Zara’dan 3 futbolcu ile anlaştı

22.07.2017

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele eden Yeşil Kırşehirspor’da transferler bir bir patlamaya başladı. Yeşil-beyazlılar daha önce prensipte anlaşmaya vardı Zara Belediyespor’dan Muhammed Yörük, Mustafa Akkuş ve Salih Bölükbaşı ile her konuda anlaştı. Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden ve geçen senden kalan eksik mevkilere tecrübeli isim kazandırma uğraşı içinde olan Yeşil Kırşehirspor’da 1995 doğumlu Muhammed Yörük, […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele eden Yeşil Kırşehirspor’da transferler bir bir patlamaya başladı.
Yeşil-beyazlılar daha önce prensipte anlaşmaya vardı Zara Belediyespor’dan Muhammed Yörük, Mustafa Akkuş ve Salih Bölükbaşı ile her konuda anlaştı.
Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden ve geçen senden kalan eksik mevkilere tecrübeli isim kazandırma uğraşı içinde olan Yeşil Kırşehirspor’da 1995 doğumlu Muhammed Yörük, Salih Bölükbaşı ile 1994 doğumlu Mustafa Akkuş ile anlatı. Bu üç futbolcu bu hafta içinde gelerek kendilerini yeşil-beyaza bağlayan renklere imza atacaklar.
MUHAMMED YÖRÜK KİMDİR?
27 Mart 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Muhammed futbola 2007 yılında Sivas TEDAŞ’ta başladı. TEDAŞ formasını 3 yıl giyen başarılı futbolcu daha sonra Sivas Yolspor (3 Yıl), Sivas Belediyespor (5 Yıl), Zara Belediyespor (4 Yıl) formasını giydi.
Muhammed Yörük’ün Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre U-21 Ligi’nde 59 maçta 1 gol, Türkiye kupası 1 maç, 3.Lig’de 29 maçta 1 gol ve Bölgesel Amatör Ligi’nde 47 maçta 5 gol attı.
MUSTAFA AKKUŞ KİMDİR?
1 Ocak 1994 yılında Sivas Yıldızeli’nde dünyaya gelen Mustafa Akkuş aktif futbol kariyerine 21 Nisan 2006 yılında Haznedar İdmanocağıspor’da lisans çıkararak başladı.
2 yıl Haznedar’ın formasını terleten Akkuş daha sonra kendisini 2008 yılında Altınovaspor’a başlayan renklere imzasını attı. Bir yıllık Altınova macerasından sonra 2 yıl Volkanspor, 4 yıl boyunca Sivas Belediyespor forması giydi. Mustafa Akkuş Sivas Belediyespor’un ardından 10 Eylül 2014 tarihinde Zara Belediyespor’a transfer oldu. Başarılı futbolcu kırmızı-siyahlı formayı 4 yıl boyunca başarıyla giydi.
Mustafa Akkuş’un Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre U-21 Ligi’nde 65 maçta 20 gol, Türkiye kupasında 1 maç, 3.Ligi’nde 8 maç, Bölgesel Amatör Ligi’nde ise 56 maçta 20 gol atma başarısı gösterdi.
SALİH BÖLÜKBAŞI KİMDİR?
27 Temmuz 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Salih futbola ise 2007’nin Nisan ayında Sivas TEDAŞ Spor’da başladı. TEDAŞ Spor’un formasını 3 yıl giyen Salih Bölükbaşı daha sonra 2 yıl boyunca Yolspor, 5 yıl boyunca Sivas Belediyespor ve 3 yıl boyunca da Sivas Zara Belediyespor forması giydi.
Salih Bölükbaşı’nın Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre U-21 Ligi’nde 38 maçta 2 gol, Türkiye kupasında 1 maçta 1 gol, 3.Ligi’nde 5 maçta 1 gol, Bölgesel Amatör Ligi’nde 36 maçta 5 gol atma başarısı gösterdi.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .