Kırşehirspor sevdası bu işte

Kırşehirspor sevdası bu işte

03.10.2017

Kırşehir Belediyespor’un Pazar günü deplasmanda karşılaştığı ve golsüz berabere kalarak haftayı bir puanla kapattığı maçta Kırşehir’de bir otobüs taraftar gitti. 90 dakika boyunca Kırşehir Belediyespor’u centilmence destekleyen yeşil-beyazlı ekibin taraftarları, Kırşehirspor’a olan sevdaları uzun bir deplasman olan Bartın’a giderek gösterdiler. Bartın’dan üç puanla dönmek için takımın ortaya koyduğu güzel futboldan memnun olduklarını belirten Kırşehir Belediyespor […]

Kırşehir Belediyespor’un Pazar günü deplasmanda karşılaştığı ve golsüz berabere kalarak haftayı bir puanla kapattığı maçta Kırşehir’de bir otobüs taraftar gitti.
90 dakika boyunca Kırşehir Belediyespor’u centilmence destekleyen yeşil-beyazlı ekibin taraftarları, Kırşehirspor’a olan sevdaları uzun bir deplasman olan Bartın’a giderek gösterdiler.
Bartın’dan üç puanla dönmek için takımın ortaya koyduğu güzel futboldan memnun olduklarını belirten Kırşehir Belediyespor taraftarları, ligin ilk galibiyetini Bartın deplasmanında almak istediklerini, ancak bunu başaramadıklarını söylediler.
Yeşil-beyazlı ekibimizin taraftarları Kırşehirspor’un ligde üst sıralarda olması için artık galibiyet serilerini alması gerektiğini belirterek “Takımımız yeni baştan kuruldu. Elbette futbolcularımızın uyum sorunları vardı. İlk maçımızı evimizde oynadık, kazanamadık. İkinci maçımızı deplasmanda oynadık, hadi rakibimiz güçlüydü, şampiyon adayıydı. Bundan da beraberlik aldık. Bunları böyle değerlendirdik. Ama artık kredimiz kalmadı, seri galibiyetler bekliyoruz. Çünkü bu takım gerçekten çok büyük paralar harcanarak kuruldu. Biz kendimize bakalım ve alacağımız seri galibiyetlerle ligin üst sıralarında yerimizi alalım. Ancak takımımızda gördüğümüz tek şey gol bölgelerinde etkisiz oluşumuz. İyi oluyoruz,. Ama gol atamıyoruz. Başkanımız Sayın Veli Şahin da bu durumu görüyordur. Eğer takımımızın hedefi üst sıralar ve şampiyonluksa en-ez 2-3 iyi futbolcu ve mutlaka bir golcü almamız gerekiyor. İnşallah bu hafta evimizde ilk galibiyeti alırız. Biz de hafta sonunda takımımızı yine 90 dakika centilmence destekleyip, hep birlikte galibiyete ulaşacağız. Bu takıma artık galibiyetler yakışır. Ayrıca Bartın’da Bartınspor taraftarlarının centilmenliğine, misafirperverliğine teşekkür ediyoruz. Bizleri dostça karşıladılar, dostça gönderdiler. İşte spor budur ” diye konuştular.
TARAFTARDAN YÖNETİME ÇAĞRI…
40 Kırşehirliler Taraftar Grubu, bir açıklama yaparak yöneticilere çağrıda bulundu.
Sosyal medya aracılığı ile yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:
“Taraftar taraf olan kişi demektir. Bizler de Kırşehir’e ve Kırşehirspor’a taraf olan kişileriz. Bu yıl güzel bir hava yakaladık. Yönetimiz ve Kırşehir Belediye Başkanımız önderliğinde güzel bir takım kuruldu. Ve her zaman takımızın yanında olmaya taraf olmaya devam edeceğiz. Ancak yönetimimizden bazı isteklerimiz olacaktır.
“Bunlar:
“1- Neden tek Kırşehir’de kimlik kontrolü yapılmaktadır? Buna tepki verdiğimizde bize bu yıl her yerde aynı uygulama yapılacak dediler. Ancak Pazar günü deplasmanda bu uygulanmadı. Bazı araştırmalarımızda Ankara, Nevşehir, Kırıkkale, Aksaray belki bir çok yerde uygulanmamaktadır. Neden Kırşehir de uygulanmaktadır? Bunun cevabını bekliyoruz.
“2- Stada girişler neden geç başlıyor? Yukarıda ki saydığımız illerde ve bir çok yerde en az 1 saat önce açılan kapılar Kırşehir’de neden geç açılmaktadır? Bartın deplasmanında kapılar 1,5 saat önce açılmıştır.
“Bizler tarafız, taraftarız, bizleri lütfen başka gözle bakmayın. Tabi ki Kırşehir Emniyeti en üst düzeyde güvenliği sağlayacak, emniyet de görev yapan memurlar görevlerini yapacaklar. Bartın’da, Bartın halkı ve taraftarı ve emniyeti futbolun sadece oyun olduğu kazanmak ve kayıp etmek de var olduğunu göstermişlerdir. Futbol dostluk ve kardeşliktir. Bartın’da maç bitiminde taraftar dağılmadan bizler çıktık. Şehirde gezdik, Bartın esnafı çok sıcak davrandı. Bu nedenle Bartın halkına ve taraftara teşekkür ederiz.
“Bizler vefakar taraflar olarak buradan sesleniyoruz. Futbol bir oyundur. Kazanmak da var, kayıp etmek de. Her zaman takımızın yanında olacağız. Ancak bunu yaparken Kırşehir Belediyespor yönetiminden ve Kırşehir Emniyetinden yardımlarını bekliyoruz. Kırşehir taraftarına da mesajımız futbol sadece oyundur. Bu oyunu bozmayalım.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .