Kırşehirspor Nevşehir’de kamp yapacak

Kırşehirspor Nevşehir’de kamp yapacak

27.07.2017

Dün olağanüstü genel kurulunu yapan Kırşehir Belediyespor, hem kadrosunu oluşturuyor, hem de kamp için hazırlıklarını sürdürüyor.

BAL’da mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor, Zara Belediyespor’dan Muhammed Yörük, Mustafa Akkuş ve Salih Bölükbaşı ile anlaşma imzalarken, yeşil-beyazlılar, yeni sezonun hazırlıklarına bugün Güneykent Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla başlayacak.
Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve bazı futbolcularla görüşmeler yaptıklarını belirterek, ” Akıllı transferler yaparak kısıtlı kaynaklarımızı heba etmeyeceğiz. Hedefimiz, bu sezon taraftarlarımıza başarılı bir takım seyrettirmektir. Elbette zirveye oynayan bir ekip oluşturmak istiyoruz. Taraftarlarımızın merakla beklediği transferleri kısa sürede yapıp, sezona en iyi şekilde başlamak istiyoruz” dedi.
Kırşehir Belediyespor’un sportif direktörü Salih Eken ile Teknik Direktör Gökhan Kaynak, kulübün imkânları ölçüsünde transferler yaparak lige gireceklerini ve Nevşehir’de kamp yapacaklarını söyledi.
Kırşehirspor’un başarısı için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, takımın ve teknik heyetin etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken Gökhan Kaynak, Sportif Direktör Salih Eken ve teknik ekiple bu yola çıktıklarını, transferlere ince eleyip sık dokuyarak, Kırşehirspor’un başarısına katkı sunacak oyuncuları yeşil-beyazlı takıma katmaya çalıştıklarını söyledi.
Takıma transfer etmek istedikleri pek çok futbolcu ile görüşme yaptıklarını, ayrıca Kırşehir’de istikbal vaat eden genç yetenekleri de tespit etmeye çalıştıklarını ifade eden Kaynak, “Kırşehir’de herkes bizlere ve takımımıza inansın, güvensin. Biz buraya Kırşehirspor’un başarılı olması için geldik. Elbet zaman zaman kötü ve istenmeyen sonuçlar da alınabilir. Ama destek ve moral her şeyin üstesinden gelecektir. Biz Kırşehir’de birlik ve beraberlik içinde olur, il yöneticilerimiz yanımızda, taraftarlarımız arkamızda olduğu sürece en güzel başarılı elde edeceğimize inanıyoruz. Şimdiden herkesten destek beklediğimizi belirtmek istiyoruz” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .