Kırşehirspor kadrosunu transferlerle güçlendirdi

Kırşehirspor kadrosunu transferlerle güçlendirdi

03.08.2017

BÖLGESEL Amatör Lig’de sezon hazırlıklarına 1 Ağustos Salı günü başlayan Kırşehir Belediyespor, kadrosunu iç ve dış transferde kattığı isimlerle güçlendirdi. 201-2018 Sezonuna iddialı bir şekilde Güneykent Tesisleri’nde yaptığı sabah ve akşam idmanı ile devam eden yeşil-beyazlıların kampında transferlerin dışında denenmeye gelen futbolcularda yer alıyor. Teknik Direktör Gökhan Kaynak yönetiminde, Güneykent Tesisleri’nde lig hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılarda […]

BÖLGESEL Amatör Lig’de sezon hazırlıklarına 1 Ağustos Salı günü başlayan Kırşehir Belediyespor, kadrosunu iç ve dış transferde kattığı isimlerle güçlendirdi.
201-2018 Sezonuna iddialı bir şekilde Güneykent Tesisleri’nde yaptığı sabah ve akşam idmanı ile devam eden yeşil-beyazlıların kampında transferlerin dışında denenmeye gelen futbolcularda yer alıyor.
Teknik Direktör Gökhan Kaynak yönetiminde, Güneykent Tesisleri’nde lig hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılarda tempo arttırıldı. Yeşil-beyazlı yöneticiler, futbolcu arayışlarını sürdürüyor. Sabah ve öğleden sonra gerçekleştirdiği idmanlarla güç depolamaya çalışan Kırşehir Belediyespor’un genç teknik sorumlusu Gökhan Kaynak, birinci kamp döneminin 10 gün süreceğini ve daha sonra hazırlık maçlarına başlayacaklarını açıkladı.
Birinci etap kamplarının 1 hafta süreceğini belirten Yeşil-beyazlı teknik adam, “1 Ağustos Salı günü Güneykent Tesisleri’nde yeni sezonu açtık. Kampımıza iç transferde anlaştığımız 4 futbolcu ve dış transferde anlaştığımız 9 futbolcu olmak üzere denenmeye gelen isimle birlikte 24 kişilik bir kadro ile hazırlanıyoruz. Denenmeye gelen arkadaşlarımızla bu sayı zaman zaman değişmektedir. Dış transferde şuan halen görüştüğümüz bazı isimleri şartlar olgunlaşırsa kadromuza katacağız. Birinci etap kampımız on gün sürecek olup, bu sürede kuvvet ve kondisyon çalışıyoruz. Daha sonra ise Nevşehir Kampı ve hazırlık maçları programımız netleşecek. Hazırlık maçlarında maç temposu ile taktik anlayışımız gelişecek. Şuanda kendi tesislerimizde güzel bir kamp geçiriyoruz. Kamp sonunda maçlara hazır ve iddialı bir ekiple sezona gireceğiz” dedi.
Kırşehir Belediyespor, Teknik Direktör Gökhan Kaynak ile yardımcıları Ali Uçar ve Mertcan Cınbılaz yönetiminde çalışmalarını dün de sabah ve akşam idmanı ile devam etti.
Dün yapılan akşam Teknik Direktör Gökhan Kaynak yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman, 1 saat 40 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık ve kuvvet çalışması yapan yeşil-beyazlı ekip, ardından 2 gruba ayrılarak; 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Çift kale maçın ardından ise antrenman bireysel çalışmalarla tamamlandı.
Kırşehir Belediyespor çalışmalarına sabah ve akşam olmak üzere çift antrenmanla devam edecek. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .