Kırşehirspor kadrosunu 16 yeni futbolcu ile güçlendirdi

Kırşehirspor kadrosunu 16 yeni futbolcu ile güçlendirdi

14.08.2017

Yeşil-beyazlılar teknik direktörü Gökhan Kaynak yönetiminde enerji depoluyor

Kırşehirspor kadrosunu 16 yeni futbolcu ile güçlendirdi

SPOR-Toto Bölgesel Amatör Ligi takımlarından temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da çalışmalar son sürat devam ederken, bugüne kadar 16 yeni futbolcu yeşil-beyazlı ekiple anlaştı.
Kırşehir Belediyespor’un teknik patronu Gökhan Kaynak, ayakları yere sağlam basan bir takım oluşturmak için çaba harcadıklarını, yeni sezona güçlü bir zKırşepirspor olarak taraftarların karşısına çıkmak istediklerini söyledi.
Kırşehir Belediyespor’un genç Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, 2017-2018 sezonunda Transfer çalışmalarını devam ettiklerini ve bu süreçte 16 yeni isimle anlaştıklarını ifade ederek nokta transfer yapmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.
Şuana kadar 16’ya yakın futbolcu ile anlaştıklarını ifade eden Kaynak, “Ayakları yere basan ve bu ligde rakiplerine boyun eğmeyecek bir takım kurma telaşı içerisindeyiz. Ligimizin başlamasına kısa bir süre var. Güneykent’te ilk etap kampımız devam ediyor. Nevşehir’deki 2. Etap kampında eksikleri tespit edip o doğrultuda eksiklerimiz üzerinde çalışıp eksikleri gidereceğiz” dedi.
Güneykent’te, çalışmalar ile alakalı açıklamalarını yapan Adanalı teknik adam, “Sizlerin de gördüğü gibi diğer kulüpler çok ciddi transferler yapıyorlar. Şunu da çok net bir şekilde söylemek istiyorum ki ben buraya bu takımın başarılı olması için geldim. Umarım burada istediğimizi yapabiliriz. Transfer döneminde sayın başkan ve yönetici arkadaşlar ile istediğimiz transferlerde olumlu görüşmeler sağlayarak takımımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Rakipler ne yaparsa yapsın ligde istediğimizi ispat ederiz diye düşünüyorum. Dediğim gibi bu transfer sürecindeki tablo, bizlerin nereye gideceğini gösterecek” dedi.
Tecrübeli teknik adam, ayakları yere sağlam basan bir takım oluşturmak istediklerini ifade ederek, “Açıkça söyleyeyim Kırşehir Belediyespor’un imkanlarına göre oyuncu aldık. Çok ciddi rakamlar vererek transfer yapan takımlarda var. Onlara saygı duyuyoruz ama Kırşehir Belediyespor’un imkanları ve olanakları neticesinde transfer yapmaya çalıştık ve bütçemize göre transfer yaptığımızı düşünüyorum. Transfer yaparken de baya ciddi bir şekilde tartışıyoruz. Öyle de olması gerekiyor. Umarım ayakları yere sağlam basan bir takım oluştururuz” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .