“Kırşehirspor iyi gidiyor, inşallah daha iyi olacak”

“Kırşehirspor iyi gidiyor, inşallah daha iyi olacak”

30.10.2017

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret eden Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan:

“Kırşehirspor iyi gidiyor, inşallah daha iyi olacak”

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, önceki gün Kırşehir’e gelerek bir dizi inceleme ve açılışlarda bulunduktan sonra gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” i ziyaret etti.
Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre görüş alışverişinde bulunan Hacı Turan, Kırşehir’de spor yatırımları başta olmak üzere tüm yatırımları değerlendirdi. Kırşehir’e getirilen hizmetlerin önemine değinen Turan, Spor-Toto Bölgesel Amatör Lig’te mücadele eden Kırşehir Belediyespor’un da iyi yolda olduğunu ve hedefine ulaşacağına inandığını söyledi.
Fırsat buldukça Ankara’dan Kırşehir’e gelerek Kırşehir Belediyespor’un maçlarını izleme gayret ettiğini belirten Hacı Turan “Şu anda Kırşehirspor iyi bir noktada gidiyor. Bu noktada Kırşehir Belediyespor’a sahip çıkan belediyemize teşekkür ediyorum. Tebrik ediyor, takdir de ediyoruz. Aldığı sonuçlarla puan cetvelinin üst noktasında bulunuyorlar. Bu başarı devam eder ve ligin ilk yarısını üst sıralarda tamamlarsa, devre arasında birkaç takviye ile şampiyonluğa ulaşacağına inanıyorum. Bu noktada bize bir görev düşerse elimizden gelen desteği veririz. Yani şu anda Belediyemiz Kırşehirsporumuzu iyi götürüyor, memnunuz” dedi.
Kırşehir Belediyespor’un şampiyon olarak 3. Lig’e çıkmasını herkes gibi kendisinin de istediğini ifade eden Hacı Turan, “Yıllardır profesyonel lig özlemi çeken Kırşehirimizin bu yıl bu özleminin dinmesini herkes gibi ben de arzu ediyorum. Bu konuda biz elimizden gelen destek ve katkıyı veriyoruz. Valimiz, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız sağ olsunlar takımımıza bu sezon başı büyük destek verdiler. Şu an iyi bir sinerji yakaladı. Taraftarlarımızın desteği ile bu sezon inşallah şampiyon olur ve hedefine ulaşır” diye konuştu.
Kırşehir’deki amatör kulüplere spor malzemesi dağıttıklarını ve onlara da desteklerinin her zaman süreceğini belirten Hacı Turan, bu hafta başlayacak Kırşehir Amatör Lig’e katılacak tüm takımlara başarılar diledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .