KIRŞEHİRSPOR GÜÇ DEPOLUYOR

KIRŞEHİRSPOR GÜÇ DEPOLUYOR

03.08.2017

Teknik Direktör Gökhan Kaynak: “Sahada artık ne yaptığını bilen bir Kırşehir Belediyespor olacak”

1 Ağustos’ta Güneykent Tesisleri’nde lig hazırlıklarına başlayan Kırşehir Belediyespor güç depolamaya başlarken, Teknik Direktör Gökhan Kaynak, sahada artık ne yaptığını bilen bir Kırşehir Belediyespor oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.
Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ederken, yeşil-beyazlı teknik adam Gökhan Kaynak dün yapılan antrenmanın ardından gazetemize açıklamalarda bulundu.
Çok iyi bir tesiste iyi bir imkânla yeni sezon hazırlıklarına devam ettiğini söyleyen genç teknik adam, “Öncelikle çok güzel bir tesisimiz var oradan başlayayım. Tesisimizde şuanda hazırlıklarımız tam olarak bitme de devam eden kamp dönüşü hazır hale gelecek şekilde iyi giden bir çalışma var. Tabi Kırşehir Belediyespor olarak 1 Ağustos itibariyle çalışmalarımıza başladık. Şuan için transfer etmeyi düşündüğümüz bir takım oyuncularımız şehrimize şuan geldiler. Bugün yine katılan bir sporcumuz oldu. Transferlerimiz yine devam edecek ama şuan içimizde bulunan genç arkadaşlarımız var. Bunlara da teknik ekip olarak değerlendireceğiz, belirli bir süre bakacağız. Yeterli gördüğümüz arkadaşlarımız olursa bu sezonda bizlerle devam edecekler. Tabi ilk etap çalışmalarımız 10-12 günlük bir süreci kendi tesisimizde gerçekleştireceğiz 1. etap olarak. Daha sonra da 2. Etap olarak etabımız olacak. Kamp etabı dönüşünde de zaten hemen hemen yaklaşık bir tarih olacak ki baktığımız zaman belki sezon başlangıcına geç kalmadık ama Ziraat Türkiye Kupası oynayacağımız için belki o anlamda gecikmiş durumda gözükebiliriz. Bunu da yapacağımız çalışmalarla telafi edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Gökhan Kaynak, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ne oynadıklarını bilen geçmişte karayerlerinde şampiyonluklar yaşamış, futbolculuk geçmişleri dolu dolu olan arkadaşlarımız bir o kadar da bize ve kulübümüze hem karakter hem yapı hem de ahlaki anlamda doğru oyuncuları seçmek istiyoruz. Şuana kadar da öyle yaptık. Şuan için 8 transferimiz olmuş vaziyette ve görüştüğümüz arkadaşlarımız var. Onlarda ilerleyen günlerde bize katılacaklar. Dediğimiz gibi saha da artık ne yaptığını bilen bir Kırşehir Belediyespor olacak. Bugün içinde çalışmalarımız devam ediyor. Çünkü teknik anlamda bu işi biz, idari anlamda yönetim kurulumuzla birlikte bu işi götüreceğiz. Dolayısıyla seçeceğimiz seçeceğimiz oyuncularda bize ve yönetim kurulumuza uygun olmak zorunda” açıklamasında bulundu.
Taraftarlar hakkında da konuşan Kaynak, “Taraftarlarımız olmazsa olmaz. Biz her zaman şunu söyleriz 12. gücümüz, 12. adamımız biz birlikte olmak zorundayız. Bize her zaman destek olmak zorundalar. Tabi bizlerde bu desteği sahada en iyi şekilde mücadele ederek göstereceğiz. Maçta yenmekte var, yenilmekte. Onlardan isteğimiz sabırlı olmaları, takımızı son dakikaya kadar desteklemeleri. Çünkü futbol 90. dakikada bile berabere giden bir oyunda atacağımız bir golle maçı 1-0 bitirebiliyorsunuz. Sonuna kadar desteklemek önemli bundan hiçbir şüphem yok. Çünkü aldığım duyumlar takımına sahip çıkan bir taraftarımız olduğu yolunda. Onun için bu desteği sonuna kadar bizden esirgemesinler. Bizde teknik ekip olarak taraftarların istediği Kırşehir Belediyespor’u izletiriz. Yani sahaya geldiklerinde sadece futbol izlemeyecekler, zevk alacakları, hayran kalacakları bir takım yaratmak. İnşallah bunu hep beraber başaracağız” ifadelerini kullandı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .