KIRŞEHİRSPOR BUGÜN TOPLANIYOR

KIRŞEHİRSPOR BUGÜN TOPLANIYOR

31.07.2017

Bu sezon isim değişikliği ve güçlü bir yönetim oluşturan ve lige iddialı bir şekilde girmeyen isteyen Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kırşehir Belediyespor bugün Güneykent Tesislerinde toplanarak lig hazırlıklarına başlayacak. 18 kişiyle bugün top başı yapacak olan Yeşil-beyazlılar, diğer yandan da dış transferde kadrosunu güçlendirmek için görüşmelerini yoğunlaştırdı. Yeşil-beyazlılar 15 gün Güneykent Tesisleri’nde çalışmalarını Sportif Direktör […]

Bu sezon isim değişikliği ve güçlü bir yönetim oluşturan ve lige iddialı bir şekilde girmeyen isteyen Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kırşehir Belediyespor bugün Güneykent Tesislerinde toplanarak lig hazırlıklarına başlayacak.
18 kişiyle bugün top başı yapacak olan Yeşil-beyazlılar, diğer yandan da dış transferde kadrosunu güçlendirmek için görüşmelerini yoğunlaştırdı.
Yeşil-beyazlılar 15 gün Güneykent Tesisleri’nde çalışmalarını Sportif Direktör Salih Eken, Teknik Direktör Gökhan Kaynak ve Yardımcı Antrenör olarak Ali Uçar yönetiminde sürdürdükten sonra transfer çalışmalarını tamamladıktan sonra Nevşehir kampına geçecek ve burada çalışmalarını burada sürdürecek.
Kırşehir Belediyespor’a gelmek isteyen pek çok futbolcu ile görüşen teknik heyetin, kendi listesinde olan futbolcularla da transfer görüşmeleri yaptığı, ancak isimlerini transferin gerçekleşmediği için açıklamadıkları, çünkü rakiplerin bu futbolcuların transfer rakamlarını yükselterek kafa karıştırabilecekleri öğrenildi.
Bugüne kadar yeşil-beyazlı ekibin Zara Belediyespor’dan Salih Bölükbaşı, Muhammed Yörük, Mehmet Şükrü Önder ve Mustafa Akkuş ile Geredespor’dan Ali Tuna Ak, Bağcılarspor’dan Onur Çelik, Gaziantep Şehit Kamil Belediyespor’dan Mustafa Avcı’yı renklerine bağladığı öğrenilirken, geçen yıl ki kadrodan Aminu Muhammed İbrahim, Ahmet Batuhan Akyıldız, Seyit Mehmet Söğüt, Yunus Emre Can ve Serhat Velioğlu’yla yola devam edecekleri öğrenildi.
Bu arada Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve bazı futbolcularla görüşmeler yaptıklarını belirterek, ”Akıllı transferler yaparak kısıtlı kaynaklarımızı heba etmeyeceğiz. Hedefimiz, bu sezon taraftarlarımıza başarılı bir takım seyrettirmektir. Elbette zirveye oynayan bir ekip oluşturmak istiyoruz. Taraftarlarımızın merakla beklediği transferleri kısa sürede yapıp, sezona en iyi şekilde başlamak istiyoruz” dedi.
Kırşehir Belediyespor’un sportif direktörü Salih Eken ile Teknik Direktör Gökhan Kaynak, kulübün imkânları ölçüsünde transferler yaparak lige en iyi şekilde gireceklerini söylediler.
Kırşehirspor’un başarısı için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, takımın ve teknik heyetin etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken Gökhan Kaynak, Sportif Direktör Salih Eken ve teknik ekiple bu yola çıktıklarını, transferlere ince eleyip sık dokuyarak, Kırşehirspor’un başarısına katkı sunacak oyuncuları yeşil-beyazlı takıma katmaya çalıştıklarını söyledi.
Takıma transfer etmek istedikleri pek çok futbolcu ile görüşme yaptıklarını, belirten Kaynak, “Kırşehir’de herkes bizlere ve takımımıza inansın, güvensin. Biz buraya Kırşehirspor’un başarılı olması için geldik. Elbet zaman zaman kötü ve istenmeyen sonuçlar da alınabilir. Ama destek ve moral her şeyin üstesinden gelecektir. Biz Kırşehir’de birlik ve beraberlik içinde olur, il yöneticilerimiz yanımızda, taraftarlarımız arkamızda olduğu sürece en güzel başarılı elde edeceğimize inanıyoruz. Şimdiden herkesten destek beklediğimizi belirtmek istiyoruz” dedi.
Öte yandan Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, gazetemize yaptığı açıklamada, Kırşehirspor’un yeni oluşumundan umutlu olduğunu, bu yıl büyük başarılara imza atılacağına inandığını belirterek, başarılar dilerken, kendisinin de üzerine düşen her türlü desteği vereceğini söyledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .