KIRŞEHİRSPOR BİLMECE GİBİ!

KIRŞEHİRSPOR BİLMECE GİBİ!

11.05.2016

ÖNÜMÜZDEKİ sezon Bölgesel Amatör Ligi’nde Kırşehir’i temsil olacak Kırşehirspor’un durumundaki belirsizlik, taraftarları endişelendirmeye başladı. Yeşil-beyazlı taraftarlar, “Mayıs ayının ortalarına geldik. Kimseden ses-seda çıkmıyor. Bu sessizlik hayra alamet değil” dediler. Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Kırşehirspor’da önümüzdeki yıl hedefin belirlenmesini isteyen yeşil-beyazlı taraftarlar, ortaya çıkan belirsizliğe anlam veremediklerini belirterek, “Grubumuzda yer alacak olan takımlar belli […]

ÖNÜMÜZDEKİ sezon Bölgesel Amatör Ligi’nde Kırşehir’i temsil olacak Kırşehirspor’un durumundaki belirsizlik, taraftarları endişelendirmeye başladı. Yeşil-beyazlı taraftarlar, “Mayıs ayının ortalarına geldik. Kimseden ses-seda çıkmıyor. Bu sessizlik hayra alamet değil” dediler.
Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Kırşehirspor’da önümüzdeki yıl hedefin belirlenmesini isteyen yeşil-beyazlı taraftarlar, ortaya çıkan belirsizliğe anlam veremediklerini belirterek, “Grubumuzda yer alacak olan takımlar belli olmaya başladı. Takımımız, yine güçlü ekiplerle mücadele edecek. Yozgatspor, Nevşehirspor, Aksarayspor, Çankırı Belediyespor gibi il takımlarının yanında, Ankara ve Kayseri gibi illerin takımlarıyla mücadele edeceğiz. Bu nedenle güçlü bir kadro kurmamız gerekir. Geçmiş yıllarda maddi sıkıntı nedeniyle geç başvuru yapan ve transfer yapamadan amatör sporcularla yola çıkan Kırşehirspor’un aynı sıkıntıyı bu yıl yaşamamasını istiyoruz. Bunun tek yolu da ilin atanmış ve seçilmişlerinin bir araya gelmesidir. Güçlü bir yönetim oluşturulursa, güçlü bir takım kurulur. Aksi halde yine sıkıntılarla boğuşuruz ve transfer yapamayız. Kırşehir’i yönetenlerden ve Kırşehir’in milletvekillerinden doyurucu açıklama bekliyoruz. Şunu herkes çok iyi bilsin. Kırşehirspor ihmal edilirse, günü geldiğinde biz de bu ihmalcileri ihmal ederiz. Kırşehir gibi nüfusu 225 bini bulmuş bir kentte, adına yaraşır bir takım kurulmasını istiyoruz” dediler.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .