KIRŞEHİRSPOR BAL’A KATILIM ÜCRETİNİ YATIRDI

KIRŞEHİRSPOR BAL’A KATILIM ÜCRETİNİ YATIRDI

08.07.2017

Yeşil Kırşehirspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bekir Barış Cihan: “Hafta başı pazartesi veya salı konuyla alakalı belediye açıklamasını yapacak taraftarlarımız rahat olsunlar, kimse takım kapanacak diye endişe duymasın güzel günler bizleri bekliyor”

BU sezon ligi 7. Sırada tamamlayan Yeşil Kırşehirspor Kulübü olarak 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lige katılım için istenen 20 bin liralık teminat rakamını Türkiye Futbol Federasyonu’nun ilgili hesabına yatırarak tüm gereklilikleri yerine getirirken, Kırşehirspor’da beş yıldır teknik direktör olarak görev yapan Bekir Barış Cihan, Yeşil Kırşehirspor Kulübü’nde Başkan Yardımcısı olarak açıklamalarda bulundu.
Yönetim Kurulu adına önemli açıklamalarda bulunan Bekir Barış Cihan, taraftarların endişe etmemesini, yeni sezonda güçlü bir takım oluşturulacağını bildirdi.
Cihan kulüp sitesine yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Kırşehirspor bu sene ligde yer alacaktır. 2-3 aydır muhalif gruplardan ve yönetimlerden bir hamle bekledik. Ancak o kişiler konuşmaktan başka bir hamle yapmadılar. Şu ana kadar bütün takımlar hoca, transfer ve kamp programını belirlediler ancak Kırşehir de yıllardır olan tablo bozulmadı ve sezon öncesi yine sıkıntılar yaşandı. Bizler harekete geçince takımla ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile yaptığımız görüşmeler sonrasında belediyemiz büyük bir sorumluluk alma kararı almıştır. Hafta başı pazartesi veya salı konuyla alakalı belediye açıklamasını yapacak taraftarlarımız rahat olsunlar, kimse takım kapanacak diye endişe duymasın güzel günler bizleri bekliyor.”
Bekir Barış Cihan ile yaptığımız sohbette Cihan şöyle devam etti:
“Özellikle bizim dönemimizi eleştiren akıl yoksunlarına bu 5 yılda böyleydi. Daha bugün bile bir gazete de şahsıma verilen şanstan bahsedilmiş. Ne şansı ben Yalçın Aydın Hacı Ahmet Çelik Serkan Kartal Mustafa Koçak kapanmaya terk edilmiş takımı kapanmaya terk edemedik. Üniversiteden 3 fakir öğrenciyi malzemesi masör ve bulaşıkçı yapıp 20 tane Üniversite öğrencisi seçmeden gelen ve arkadaşlarımla bir takım kurup kimsesiz bir şekilde dağın başındaki tesiste yıllık 5000 km yol yaparak bu sezonları çıkardık. Taraftar basın sporcu veli deplasman yemediğim küfür taş sopa kalmadı. Bu takım hiç bir sezon lige katılamazdı. Bu 5 kişilik kadronun özverisi ile devam etti. Şu an PTT lig seviyesinde tesis. 6 dönüm arazi. Halı saha bitmek üzere. Kent Park’ta işletim durumunda çay bahçesi. Herkes ile küs olan takım. İllallah edilen takım her yönüyle şampiyon olmaya hazır hale geldi.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .