“KIRŞEHİRSPOR ARTIK 3. LİG’E ÇIKARILMALI”

“KIRŞEHİRSPOR ARTIK 3. LİG’E ÇIKARILMALI”

28.05.2015

Kırşehirspor eski yöneticilerinden Servet Beydoğan’dan çağrı:
“KIRŞEHİRSPOR ARTIK 3. LİG’E ÇIKARILMALI”

11263821_10205265103761351_1076023251_n copy

KIRŞEHİRSPOR’DA bir dönem Basın Sözcüsü olarak görev yapan, yeşil-beyazlı ekibin fanatiklerinden şehrimiz esnaflarından Servet Beydoğan, Kırşehirspor’un artık layık olduğu ligte temsil edilmesi gerektiğini açıkladı.
Kırşehirspor’un 2. Lig’de mücadele ettiği yıllarda Basın Sözcüsü olarak görev yapan Servet Beydoğan, kötü yönetimler ve sahipsizlik nedeniyle bugün amatör ligte sürünen yeşil-beyazlılara il yöneticilerinin, siyasilerinin ve varlıklı sanayilerin, tüccar ve esnafın sahip çıkması gerektiğini söyledi.
Yeni sezon hazırlıklarına güçlü bir yönetim ve destekle başlanması gerektiğini belirten Servet Beydoğan, konuyla ilgili gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kırşehir’de her şey müsait. Bir çok ilde olmayan tesisler var. Binlerce fanatik taraftarı var. Ama Türkiye liglerinde temsil edilecek ne yazık ki profesyonel bir takımı yok. Bu çok üzücü. Yıllarca 2. Ve 3. Lig’lerde başarıyla mücadele veren, bugün Süper Lig’teki Trabzonspor, Sivasspor, Kayserispor, Gençlerbirliğispor gibi takımları kök söktüren Kırşehirspor’un amatör ligte olması bizleri çok üzüyor. Artık Kırşehirspor layık olduğu ligte temsil edilmeli diye düşünüyorum. Bunun için şimdiden hazırlıklar yapılmalı ve yeni sezona şampiyonluk parolası ile girilmeli. Yönetim güçlenip desteklenmeli ve buna göre iyi transferler yapılmalıdır. Mahalle takımları, ilçe ve köy takımları ile oynamak Kırşehir’e yakışmıyor. Bu konuda il yöneticilerimiz, özellikle Belediye Başkanımız ve yeni seçilecek milletvekillerimiz gereken desteği ortaya koymalı ve bu ilde yaşayan, para kazanan Petlas gibi, Çemaş gibi büyük sanayi kuruluşları, zengin işadamı, tüccar ve esnafımızda karınca kararınca maddi destek vermeli ve Kırşehirspor artık layık olduğu ligte mücadele etmeli.”
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .