Kırşehirliler Vakfı’ndan Yeşilay Cemiyeti’ne ziyaret

Kırşehirliler Vakfı’ndan Yeşilay Cemiyeti’ne ziyaret

07.04.2015

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ankara Temsilciliği’ni ziyaret etti. 2015 yılı etkinliklerine hızlı bir giriş yapan Yeşilay Ankara Şubesi, halen devam etmekte olan TBM Projesi’ne ilaveten, “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” adlı projesini de Nisan ayı sonunda tamamlamayı planlıyor. Bunların yanı sıra birçok sivil toplum örgütü, dernek ve vakıflarla da işbirliği ziyaretlerini sürdüren Yeşilay […]

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ankara Temsilciliği’ni ziyaret etti.
2015 yılı etkinliklerine hızlı bir giriş yapan Yeşilay Ankara Şubesi, halen devam etmekte olan TBM Projesi’ne ilaveten, “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” adlı projesini de Nisan ayı sonunda tamamlamayı planlıyor.
Bunların yanı sıra birçok sivil toplum örgütü, dernek ve vakıflarla da işbirliği ziyaretlerini sürdüren Yeşilay Ankara Şubesi, daha önce görev aldığı Kırşehirliler Vakfı’nın yeni dönem yöneticilerini misafir ederek, işbirliği için temaslarda bulundu.
Kırşehirli olan, ancak uzun yıllar Ankara’da ikamet eden Yeşilay Ankara Şube Başkanı Şemsettin Toprak, hemşehrilerinden oluşan vakıf yöneticilerinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu dile getirerek, Vakfın gençlik kolları ile ortak bir projede yer almayı çok arzu ettiklerini ve bağımlılıkla mücadelede her konuda destek olacaklarını ifade etti.
Toprak konuşmasında “Öncelikle Vakfın yeni yönetimini devralan genç arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Çok yakın bir zamanda kendileriyle, mevcut projelerimizden birini hayata geçirerek Yeşilay’ın farkındalığını artırmak istiyoruz. Umarım, kendileri de gereken desteği vereceklerdir” diyerek, Vakıftan beklentilerini vurguladı.
Ziyareti gerçekleştiren Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu Yönetim Kurulu Yeşilay ile yapacakları projede yer almanın heyecanını şimdiden yaşamaya başladıklarını dile getirerek; “Son yıllarda artan uyuşturucu ve internet bağımlılıklarıyla ilgili yapılan mücadelede yer almak bizi oldukça gururlandıracaktır. Elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Her iki kuruluşun gençlik kolları gücünü birleştirerek, sağlıklı bir gelecek için sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Başta, Şube Başkanı Şemsettin Bey olmak üzere, tüm yöneticilerine teşekkür ederiz” dediler.
Ziyarette ev sahibi olarak, Yeşilay Ankara Şubesi Başkan Vekili Av. Sevilay Aslan Dirliktutan, Yönetim Kurulu Üyesi Önder Güney ve Hacettepe Üniversitesi Genç Yeşilay Topluluğu üyeleri de hazır bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .