Kırşehirliler Vakfı MHP Ankara Milletvekili adayı Uluç’u konuk etti

Kırşehirliler Vakfı MHP Ankara Milletvekili adayı Uluç’u konuk etti

23.05.2015

Kırşehirliler Vakfı 21 Mayıs 2015 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Meltem Hatice Uluç’u misafir etti. Aynı zamanda da Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu tarafından Çiğ köfte günü düzenlendi. Milletvekili Adayı Meltem Hatice Uluç konuşmasına siyasete nasıl atıldığını anlatarak başladı. Siyasete atılmasındaki en büyük etkenin anne ve babasının olduğunu belirten Uluç, siyasete atılırken […]

Kırşehirliler Vakfı 21 Mayıs 2015 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Meltem Hatice Uluç’u misafir etti.
Aynı zamanda da Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu tarafından Çiğ köfte günü düzenlendi. Milletvekili Adayı Meltem Hatice Uluç konuşmasına siyasete nasıl atıldığını anlatarak başladı.
Siyasete atılmasındaki en büyük etkenin anne ve babasının olduğunu belirten Uluç, siyasete atılırken bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünerek bu işe atıldığını vurguladı.
Sohbet sırasında Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları üyelerinin sorularına ve isteklerine cevap veren tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Meltem Hatice Uluç, seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.
Uluç sohbet sırasında Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu üyelerine bazı tavsiyelerde bulundu ve böyle bir sohbet toplantısı organize ettiği için Kırşehirliler Vakfı Gençlik Komisyonu Başkanı Tayfun Bayrak’ın şahsında başkan yardımcılarına ve değerli üyelerine teşekkür etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .