Kırşehirli şehidimiz yarın Alanya’da toprağa verilecek

Kırşehirli şehidimiz yarın Alanya’da toprağa verilecek

14.05.2019

Hakkari Şemdinli ilçesindeki üst bölgesine hain terör örgütü PKK tarafından sızma yapılması sonucu çıkan çatışmada Kırşehirli Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli şehit oldu. Aslen Kaman ilçesi Tatık köyünden olan ve inşaat işyeriyle uğraşan Hamza Zencirli’nin oğlu olan şehit Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli’nin cenazesinin Antalya’nın Alanya ilçesinde yarın toprağa verileceği öğrenildi. Anne ve babasının yıllardır ayrı […]

Hakkari Şemdinli ilçesindeki üst bölgesine hain terör örgütü PKK tarafından sızma yapılması sonucu çıkan çatışmada Kırşehirli Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli şehit oldu.
Aslen Kaman ilçesi Tatık köyünden olan ve inşaat işyeriyle uğraşan Hamza Zencirli’nin oğlu olan şehit Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli’nin cenazesinin Antalya’nın Alanya ilçesinde yarın toprağa verileceği öğrenildi.
Anne ve babasının yıllardır ayrı yaşayan şehit Piyade Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli’nin naaşı annesinin isteği üzerine Alanya’ya götürüldüğü ve burada düzenlenecek törenle toprağa verileceği bildirildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak şehidimize Allah’ tan rahmet, kederli ailesine ve Yüce Türk Milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. (HABER:BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .