Kırşehirli Judoculardan bir başarı daha!

Kırşehirli Judoculardan bir başarı daha!

16.08.2017

BAYBURT’TA düzenlenen 15. Karadeniz Judo Turnuvasında Kırşehirli Judoculardan 4 Altın 3 Gümüş ve 3 Bronz madalya ile birlikte birincilik ve üçüncülük kupasının sahibi oldu. Judo Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 15. Karadeniz Judo Turnuvası 12-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bayburt’ta düzenlendi. 15. Karadeniz Judo Turnuvasında mücadele eden Kırşehirli sporculardan 28 kilogramda Merve Nur Kaya, 34 […]

BAYBURT’TA düzenlenen 15. Karadeniz Judo Turnuvasında Kırşehirli Judoculardan 4 Altın 3 Gümüş ve 3 Bronz madalya ile birlikte birincilik ve üçüncülük kupasının sahibi oldu.
Judo Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 15. Karadeniz Judo Turnuvası 12-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bayburt’ta düzenlendi. 15. Karadeniz Judo Turnuvasında mücadele eden Kırşehirli sporculardan 28 kilogramda Merve Nur Kaya, 34 kilogramda Cemal kuzu, 46 kilogramda Remzi Yıldırım ve 60 kilogramda birinci olarak Altın madalya, 28 kilogramda Esmer Kaya, 36 kilogramda Ceylan Kocabey ve 38 kilogramda Efe Yücel ikinci olarak Gümüş madalya ve 28 kilogramda Elif Dursun, 50 kilogramda Zeki Koçak ve 55 kilogramda Yasin Gönen üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.
Toplamda 4 Altın 3 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanan judocularımız elde ettikleri başarılı sonuçların ardından erkek Judo takımı Turnuva Şampiyonu olarak birincilik kupasını ve bayan takımımızda turnuva üçüncüsü olarak üçüncülük kupasının sahibi oldu.
Bu arada Bayburt’ta düzenlenen 15. Karadeniz Judo Turnuvasında Erkeklerde takım halinde şampiyon olup, bayanlarda turnuva üçüncüsü olan Judo takımını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan makamında ağırladı.
Tek tek sporcularla ilgilenerek başarılarından dolayı kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, turnuvada kazanmış oldukları şampiyonluk kupasından ve göstermiş oldukları başarılı sonuçlardan dolayı minik judocularımızı tebrik ederek, yapılacak olan şampiyonalarda başarılarının devamını diledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .