Kırşehirli gençlere karikatür ve mizah eğitimi

Kırşehirli gençlere karikatür ve mizah eğitimi

19.02.2018

Kırşehir’de Cacabey Gençlik Merkezinde karikatür ve mizah dersleri veriliyor. Cacabey Gençlik Merkezi Lideri Mehmet Dağıstan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünden temine edilen eğitsel videolar ile karikatür ve mizah dersleri düzenlendiğini söyledi. Bu derslerle gençlerin yeteneklerini keşfetmesi, geliştirmesinin amaçlandığını ifade eren Dağıstan, şunları kaydetti: “Bu eğitimler sonunca gençlerimiz çizim yeteneğini daha da geliştirip ortaya […]

Kırşehir’de Cacabey Gençlik Merkezinde karikatür ve mizah dersleri veriliyor.
Cacabey Gençlik Merkezi Lideri Mehmet Dağıstan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünden temine edilen eğitsel videolar ile karikatür ve mizah dersleri düzenlendiğini söyledi.
Bu derslerle gençlerin yeteneklerini keşfetmesi, geliştirmesinin amaçlandığını ifade eren Dağıstan, şunları kaydetti:
“Bu eğitimler sonunca gençlerimiz çizim yeteneğini daha da geliştirip ortaya güzel karikatürler çıkartacaktır. Şu an merkezimizde 14 gencimiz bu eğitimden faydalanmaktadır. Gençlerimizin kendilerini çizerek ifade etmesini istiyoruz. Bu sayede çizim ve görsel yetenekler ile kendilerini geliştireceklerdir. Eğitim almak isteyen gençleri Cacabey Gençlik Merkezimize bekliyoruz.”
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .