Kırşehirli gençlerden ‘Çaya Geliyoruz’ Projesi devam ediyor

Kırşehirli gençlerden ‘Çaya Geliyoruz’ Projesi devam ediyor

17.07.2017

KIRŞEHİR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne (GHSİM) bağlı Gençlik Merkezi Liderleri, ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kapsamında gönüllü Rabia Uğurcalı’nın evine konuk oldular Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne (GHSİM) bağlı Gençlik Merkezi üyesi gönüllü gençleri, ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kapsamında gönüllü gençlerin evine konuk olmayı sürdürüyor. Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne […]

KIRŞEHİR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne (GHSİM) bağlı Gençlik Merkezi Liderleri, ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kapsamında gönüllü Rabia Uğurcalı’nın evine konuk oldular
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne (GHSİM) bağlı Gençlik Merkezi üyesi gönüllü gençleri, ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kapsamında gönüllü gençlerin evine konuk olmayı sürdürüyor.
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne bağlı Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından yürütülen ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kent merkezi ile birlikte ilçelerde de düzenleniyor.
Kırşehir’ de faaliyetlerine aralıksız devam eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne bağlı Kırşehir Gençlik Merkezleri, yeni projeleri ile gençlerle bir arada olmaya devam ediyor.
Her fırsatta gönüllü gençlerle birlikte sosyal sorumluluk projesine imza atan Kırşehir Gençlik Merkezi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Çaya Geliyoruz’ projesi ile “Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül ‘sohbet’ ister çay bahane” sloganı ile yola çıkarak gençlik merkezinde faaliyetlere katılan gençlerin çay muhabbetine evlerine misafir olmaya devam ediyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ve 81 ildeki Gençlik Merkezleri’ ni kapsayan ‘Çaya Geliyoruz’ projesi ile Kırşehir’ de haftanın belirli günlerinde Gençlik Merkezi faaliyetlerine katılan gönüllü gençlerin evlerine ziyaretler düzenlenerek gençlerle gönül bağlarının güçlendirilmesi amaçlanıyor.
Gençlik Merkezi gönüllüleri ve gençlik liderleri ‘Çaya Geliyoruz’ projesi kapsamında gönüllü genç arkadaşları Rabia Uğurcalı’nın evine konuk oldu.
Güzel bir ortamda gerçekleşen etkinlikte içilen çaylar ve yapılan ikramların ardından ziyaret sona erdi.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .