Kırşehirli gençler şehitlerimizi unutmadı…

Kırşehirli gençler şehitlerimizi unutmadı…

12.07.2017

KIRŞEHİR Gençlik Merkezi olarak 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında birlik ve beraberliğimizi anmak için Gençlik Liderlerimiz ve Gönüllü Gençlerimizle ile birlikte ilimiz Şehitliği olan Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliğini ziyarette bulunduk. Ziyaret sırasında 15 Temmuz Şehitlerimize ve tüm Şehitlerimizin ruhlarına Gönüllü Gençlerimizle dualar edilip, kabirlerine karanfiller […]

KIRŞEHİR Gençlik Merkezi olarak 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında birlik ve beraberliğimizi anmak için Gençlik Liderlerimiz ve Gönüllü Gençlerimizle ile birlikte ilimiz Şehitliği olan Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliğini ziyarette bulunduk. Ziyaret sırasında 15 Temmuz Şehitlerimize ve tüm Şehitlerimizin ruhlarına Gönüllü Gençlerimizle dualar edilip, kabirlerine karanfiller bırakıldı.
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMINA BÜYÜK İLGİ
Bu arada Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Gençler Asla Unutmaz Projesi kapsamında 15 Temmuz anısına organize edilen Ankara ili Programlarının birinci günü tamamladı.
Programın birinci gününde Ulucanlar Cezaevi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Hacı Bayram-ı Veli Camisi ve Türbesi, Mehmet Akif Ersoy Müzesi, Taceddin Dergahı ve Muhsin Yazıcıoğlu kabri ziyaret edilerek Tarihi ve Kültürel öneme sahip değerleri hakkında gençlere bilgi verildi.
15 Temmuz’ da TBMM’nin bombalanan bölümleri gösterildi ve gençlere hainlerin ülkemize neler yapabilecekleri anlatıldı. Ayrıca gençlere Gençlik ve Spor Bakanlığımızda 15 Temmuz sinevizyonu izletildi. Hatıra fotoğraflarının çekiminden sonra gençlerle birlikte konaklama merkezine geçildi.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .