Kırşehirli gençler, Gençlik Şöleni’nde buluştu

Kırşehirli gençler, Gençlik Şöleni’nde buluştu

20.05.2015

Kırşehir BEGEM Gençlik Şöleni, gençleri Cacabey Meydanı’nda topladı…

6 copy

KIRŞEHİR Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Cacabey Meydanı’nda Gençlik Şöleni düzenlendi.

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından 19-20 Mayıs 2015 tarihinde saat 14.00 ile 21.00 arasında Cacabey Meydan’ında gerçekleşen Gençlik Şöleni’nin birinci günü çeşitli etkinliklerle gerçekleşti.
Gençlik Merkezi’nin açıldığı günden bu güne kursları, kulüpleri ve topluluklarıyla gençlerin yoğun ilgisini topladığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz kurslar, etkinlikler, kurmuş olduğumuz topluluklar, kulüplerimiz yoğun ilgiyle karşılanıyor. Gençlik şölenimizde BEGEM bünyesinde kurulmuş olan kulüpler, topluluklar ve devam eden kursların stantlarını Cacabey Meydan’ında kurduk. Stantlarımız gençlerimiz ve ilgi duyan vatandaşlar tarafından ziyaret edildi. Gün boyunca şiir dinletileri, halk oyunları gösterileri ve bisiklet akrobasisi gösterileri yapıldı. Saat 20.00’de Niğde Üniversitesi Müzik Topluluğu ile Gençlik Merkezi Müzik Topluluğu ‘Garip’ konulu konser verdi. Konserin sonunda BEGEM Halk Dansları Topluluğu Kırşehir düğünü canlandıran tiyatral bir gösteri yaptı. Konser ve halk oyunları gösterisi Kırşehirliler tarafından beğeni topladı” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .