Kırşehirli gencin feci ölümü

Kırşehirli gencin feci ölümü

24.10.2017

Kırşehir’den Hatay’ın Kırıkhan ilçesine giden ve burada çalıştığı pamuk hasat makinesinin altında kalan Bayramuşağı köyünden Yasin Kılıç, Kırşehir’de toprağa verildi. Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde pamuk hasat makinesinin altında kalan 2 kişiden birisinin Kırşehir’e bağlı Mucur’un Bayramuşağı köyü nüfusuna kayıtlı 28 yaşında ve bir çocuk babası olan Yasin Kılıç olduğu bildirildi. Kırıkhan ilçesi, Topboğazı mevkiinde pamuk hasat […]

Kırşehir’den Hatay’ın Kırıkhan ilçesine giden ve burada çalıştığı pamuk hasat makinesinin altında kalan Bayramuşağı köyünden Yasin Kılıç, Kırşehir’de toprağa verildi.
Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde pamuk hasat makinesinin altında kalan 2 kişiden birisinin Kırşehir’e bağlı Mucur’un Bayramuşağı köyü nüfusuna kayıtlı 28 yaşında ve bir çocuk babası olan Yasin Kılıç olduğu bildirildi.
Kırıkhan ilçesi, Topboğazı mevkiinde pamuk hasat makinesi arızalanan Yasin Kılıç, çağırdığı tamirci 43 yaşındaki Cesim Bekçiler ile iş makinesini kaldıraç yardımıyla kaldırarak onarmaya başladı. Kaldıracı tutan halatların bir anda kopmasıyla Kılıç ve Bekçiler, makinenin altında kaldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. Ekiplerin uzun uğraşları sonucu sıkıştıkları yerden çıkarılan Kılıç ve Bekçiler’in hayatını kaybettiği belirlendi.
Bekçiler’in cenazesi Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Yasin Kılıç’ın naaşı da ilçedeki özel hastanenin morguna konuldu. Yakınları tarafından cenazesi Kırşehir’e getirilen Yasin Kılıç, hafta sonunda köyünde düzenlenen cenaze namazından sonra köy mezarlığında toprağa verildi. Pamuk makinesi altında kalarak hayatını kaybeden Yasin Kılıç, Pazar günü Bayramuşağı köyünde kaldırılarak toprağa verildi. (HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .