Kırşehir’li derneklerden İmamoğlu’na destek toplantısı

Kırşehir’li derneklerden İmamoğlu’na destek toplantısı

14.05.2019

İstanbul’da yaşayan Kırşehirli hemşehrilerimiz 15 Mayıs’ta Ok Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek, 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP’den aday olan Ekrem İmamoğlu’na destek verecek. Kırşehir İli Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenen Ekrem İmamoğlu’na destek toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşerimiz Yıldırım Kaya CHP’nin […]

İstanbul’da yaşayan Kırşehirli hemşehrilerimiz 15 Mayıs’ta Ok Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek, 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP’den aday olan Ekrem İmamoğlu’na destek verecek.
Kırşehir İli Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenen Ekrem İmamoğlu’na destek toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşerimiz Yıldırım Kaya CHP’nin Kırşehir eski il başkanlarından Hacı Tanrıbuyurdu da katılacak.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Yıldırım Kayaş “İstanbul’da Sayın Ekrem İmamoğlu anasının ak sütü gibi helal oylarla kazandı. YSK kendi içtihatlarını çiğneyerek hukuku yok saymıştır. Bu rezalet tarihe YSK darbesi olarak geçecektir. AKP’ye karşı seçime girmek serbest ama kazanmak yasak. Bütün bunlar Türkiye’de herkesin gözü önünde yaşanmıştır. Mazbatası hukuksuz olarak elinden alınan Ekrem İmamoğlu’nun, 23 Haziran’da İstanbulluların oylarıyla yeniden kazanacağına inanıyorum. Biz de onun kazanması için üstümüze düşün her türlü çalışmayı ve desteği vereceğiz. Bu amaçla İstanbul’daki Kırşehirli hemşehrilerimizle birlikte 15 Mayıs akşamı bir iftar yemeği vereceğiz. Amacımız hemşehrilerimizle hem bir iftar yemeği yiyeceğiz, hem de onlarla İstanbul seçimlerini konuşup, destek isteyeceğiz” dedi.
Kırşehir İli Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derne Başkanı Mehmet Pamuk, 15 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Ok Meydanı’ndaki Serana Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek iftar yemeğine İstanbul’daki bütün Kırşehirlileri davet etti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .