“Kırşehir’le ilgili hayallerim, projelerim var”

“Kırşehir’le ilgili hayallerim, projelerim var”

28.02.2015

Kırşehir Milletvekili Adayı Çalışkan: “Kırşehir’le ilgili hayallerim, projelerim var”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Kemal Çalışkan, ilçe ziyaretlerine de başladı Kemal Çalışkan, çalışmalarını anlattı

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, Kırşehir’le ilgili hayallerini ve projelerini paylaşan AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayı Kemal Çalışkan, Doğup büyüdüğüm ve gönül bağı ile bağlı olduğum Kırşehir ismini nerede ve ne zaman duysam büyük heyecan yaşıyorum. Bu duygularım, 8,5 sene PETLAS’ta mühendis, başmühendis olarak çalıştım. İki dönem de Kırşehirliler Derneği Genel Başkanlığı yaparak Kırşehir’e vefa duygusunu ödemeye çalıştım ve bu görevleri yaparken işe alınmasında Kırşehirlileri işe alarak bana güvenlerini bir nebze olsun karşıladım. Nasıl ki insanların sevdikleri, ailesi ve kendisi için hayalleri varsa, evliyalar diyarı Kırşehir için de hayallerim var. Kırşehir’i yaşanabilir, güçlü ve huzurlu hale getirmek için hemşerileriyle istişare ederek sorunları Meclise taşıyacağım. Onların işinin takipçisi olacağım ve beklentilere tercümanlık yapacağım. Yalnız Kırşehir için değil, ülkemiz ve halkımızın geleceği için milli iradenin tecelli ettiği, toplumsal sorunların çözümünün adresi olan TBMM’de Kırşehir’in sesinin daha gür çıkması için var gücümle çalışacağımdan emin olabilirsiniz” diye konuştu.

KEMAL ÇALIŞKAN  (1) copy
Kırşehir’in yanı sıra ilçe ve köylerinde çalışmalarını sürdüren Kemal Çalışkan, Mucur, Boztepe, Akçakent, Çiçekdağı ve Akpınar ilçelerinde hemşerileriyle istişarelerde bulunarak dertlerini dinledi.
Kırşehir’den Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili aday adaylığını açıklayan Çalışkan, Kırşehir’deki çalışmalarının yanı sıra ilçelere ve köylere tek tek gidiyor. İlçe çalışmalarına Mucur’dan başlayan Çalışkan, AK Parti ilçe teşkilatını ziyaretinin ardından Mucurlularla buluştu. Çalışkan, Mucurlularla istişare edip sorunların tek tek dinledi notlar aldı. Çalışkan, Kırşehir’in sorunlarını bilerek çözüm üretmeye çalışacaklarını dile getirdi. Çalışkan, “Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım” dedi. Kemal Çalışkan daha sonra Boztepe ve Akpınar ilçesinde çalışmalarda bulundu. Bu ilçelerde de AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Kemal Çalışkan, hemşerileriyle buluştu.

KEMAL ÇALIŞKAN  (2) copy
Kemal Çalışkan, Kırşehir’de çeşitli yardım derneklerinde yaptığı çalışmalarıyla tanındı. Kırşehirlilerin sevgisini kazandı. 2000 yılında KAL-DER Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Çalışkan, 1999-2003 yılları arasında Kırşehirliler (KIR-DER) Genel Başkanlığını yürüttü.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .