KIRŞEHİR’İN MODA MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

KIRŞEHİR’İN MODA MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

25.05.2015

Cingöz Mağazaları’nda gelinlik ve abiye kıyafette birçok seçenekle hizmet verecek Moda Merkezi, hizmet vermeye başladı…

KIRŞEHİR’DE yıllardır seçkin ve kaliteli marka ürünleriyle hemşehrilerine hizmet veren ve her zaman ilklere imza atan Cingöz Mağazaları’nda Moda Merkezi hizmete açıldı.

Cingöz Mağazaları, müşterilerine seçkin ve kaliteli kıyafetlerle sunduğu hizmeti, gelinlik ve abiye kıyafette de sunuyor.
Abiye kıyafeti yanı sıra bindallı ve gelinlik ile bu sezona iddialı bir giriş yapan Cingöz Mağazaları, müşterilerine her zaman sunduğu yenilikçi hizmeti sunmaya devam ediyor.
Kırşehir’de gelinlik ve abiye kıyafet bulmakta sıkıntı çeken bayanların imdadına yine Cingöz Mağazaları yetişti. Cingöz Mağazaları’nda gelinlik ve abiye kıyafetlerin yer aldığı adeta Moda Merkezi’ni andıran bölümü hizmet vermeye başladı.
2015 yılı sezonunda Cingöz olarak özel ve renkli ürünlerle müşterilerinin hizmetine hazır olduklarını belirten Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, “Kırşehir’de bu sektörde açık olduğunu düşünerek çocuk reyonu olan üst katımızı kapattık ve daha iyi hizmet verebilmek için gelinlik ve abiye mağazası açtık. Gelinlikte istedikleri şekilde o yılın modası ne ise onu getirmeye çalışıyoruz ve müşterilerimizin istediği doğrultuda, istediği modelde, istediği renkte ve modellerde olsun, katalogda olsun, burada giyip bakarak, istediği şekilde onların isteği doğrultuda yapıyoruz. Kişiye özel gelinlik tasarımları yapıyoruz. Bununla ilgili İzmir’de bu işi çok güzel yapan ve tamamen ihraca yönelik firmalarımız var. Onlarla istişare içerisinde gelin kızlarımızı en mutlu günlerinde en güzel şekilde mutlu edecek tasarımlarımızı yapıyoruz. Onların isteği doğrultusunda istedikleri şekilde uyguluyoruz. Bu sene kupürler oldukça moda, prensesler, taşlı işlemeler çok moda. Mağazamızda bulunan ürünleri üzerinde oynamalar da yapabiliyoruz. Gelinlikte ayakkabı, çiçek ve duvaklarına varana kadar, hatta bindallı gruplarımız da var her şeyi düşündük. Bu işte başarılı oluruz diye düşünüyorum. Her şeyiyle hazırız. Güzel bir sezonu geçirmeyi temenni ediyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .