“KIRŞEHİR’İN MENFAATLERİ SİYASETİN ÜSTÜNDEDİR”

“KIRŞEHİR’İN MENFAATLERİ SİYASETİN ÜSTÜNDEDİR”

21.10.2018

Başkan Bahçeci, Güldiken Mahallesi TOKİ sakinleri ile bir araya geldi: “KIRŞEHİR’İN MENFAATLERİ SİYASETİN ÜSTÜNDEDİR” Bahçeci: ““On yıl boyunca sayısız projeyi hayata geçirirken aynı zamanda size layık bir duruş sergilemeye çalışıyoruz. Hırsızlara fırsat vermiyoruz, rantçıların tehditlerine aldırmıyoruz. Biz projeleri yaparken hırsızlarla da mücadele ediyoruz…” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Güldiken Mahallesinde, Güneykent TOKİ’de vatandaşların ve sorunlarını […]

Başkan Bahçeci, Güldiken Mahallesi TOKİ sakinleri ile bir araya geldi:

“KIRŞEHİR’İN MENFAATLERİ SİYASETİN ÜSTÜNDEDİR”

Bahçeci: ““On yıl boyunca sayısız projeyi hayata geçirirken aynı zamanda size layık bir duruş sergilemeye çalışıyoruz. Hırsızlara fırsat vermiyoruz, rantçıların tehditlerine aldırmıyoruz. Biz projeleri yaparken hırsızlarla da mücadele ediyoruz…”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Güldiken Mahallesinde, Güneykent TOKİ’de vatandaşların ve sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Başkan Bahçeci, “Belediye olarak mahallelerimize gidiyoruz sorunları yerinde görüyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere söyleyeceği şeyler varsa bunları bire bir sizlerden yerinde dinlemek bizim içinde son derece faydalı oluyor eksiklikleri görüyoruz. Yapılacak ne varsa bunları karşılıklı müzakere etmiş oluyoruz. Benden önce muhtarımız ile birlikte başkan yardımcılarımız mahalleyi gezerek talepleri aldılar. Yama, aydınlatma, otobüs saati, ve geri dönüşüm ile ilgili talepler olmuş. İlgili arkadaşlarımız hızlı bir şekilde çözecekler” diye konuştu.
On yıldır Belediye Başkanı olarak Kırşehir’e hizmet ettiğini belirten Başkan Bahçeci şöyle devam etti:
“Şehre bir bütün olarak baktığımızda Kırşehir’imizi daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir yapmak için bir mücadele veriyoruz. On yıl önce Kırşehir’imiz nasıl bugün nasıl bunu kıyasladığımızda bizim karnemizde ortaya çıkıyor. Seçim yaklaşıyor, seçim demek belediye başkanının karnesi demek. İşini yaptıysa geçer not alır, işini iyi yapmadıysa tasdiknameyi verirler, Allah işini rast getirsin der vatandaş. Biz sadece seçim zamanı gelen insanlar olmadık. Fırsat buldukça mahallelerimize, esnaf ziyaretlerimiz, okullarımızı gezmeye özen gösteriyoruz. Bizim bir prensibimiz var bunu Cumhurbaşkanımızda bize hep söylüyor, halka yakın olacaksın herkes istediği zaman size ulaşacak diyor. Halkın ayağına gideceksiniz diye bizlere her zaman söylüyor. Rotasını halkın çizmediği, istikametini halkın belirlemediği siyasiler gemisini karaya oturtmaya mahkûmdurlar. Eğer biz oturduğumuz yerde işi nasıl olsa biz biliyoruz nasıl olsa kimseye sormaya gerek yok dersek o zaman hata etmiş oluruz.”
KIRŞEHİR’İN MENFAATLERİ SİYASETİN ÜSTÜNDEDİR
“Makamların hepsi gelip geçicidir” diyen Başkan Bahçeci, şunları söyledi:
“Bizim amacımız güzel eserler yapmak, güzel eserler bırakmak bütün derdimiz bu. Kırşehir’e bir ufuk çizmeye, bir vizyon kazandırmaya çalışıyoruz. Yollarımızla, kültür merkezimiz, parklarımızla yeni eserlerimiz, çevre yolumuz bu bölgeye hitap edecek. Yapmak istediğimiz bütün şey güzel bir Kırşehir inşa etmek. Yavrularımıza, çocuklarımıza umudu olan bir şehir mirası bırakmak. Otobüslerimiz devreye girdi büyük şehir gibi oldu. Alt yapı yaparken kızıyorlardı. Alt yapıları yapmasaydık otobüsleri devreye alamazdık. Ben belediye başkanı olarak taşın altına elimi değil gövdemi koydum. Şimdiye kadar hiçbir belediye başkanı Kırşehir’de cesaret edemedi alt yapıya girmeye. Biz hep şunu söyledik alt yapıyı bitirmeden üst yapıya taş koymak vatan hainliğidir. Altı bitmeden yol yapmak yanlış, onun için bütün alt yapıyı bitirdik. Türkiye’nin en güzel şehir merkezini inşa ettik. Otobüsler devreye girdi, bisiklet yolları bitti inşallah mayısa kadarda akıllı şehir oluyoruz. Biz bu şehre vizyon katıyoruz bunu anlamakta belki bazen zorluk çekebiliriz çünkü bir kesim var sadece gördüğü anı değerlendiriyor. İlerisini görmekte zorlanabiliyor, ama biz bu şehrin ilerisine yatırım yapıyoruz. Bu şehrin geleceğine yatırım yapıyoruz ve her zaman söylüyorum Kırşehir’in menfaatleri siyasetin üstündedir. Partilerin ve kişilerin menfaatinin üstündedir. Kırşehir’in menfaati için bir mücadele veriyoruz. Kabuğunu kıran bir şehir inşa etmeye çalışıyoruz. Tozu ile çamuru ile meşhur bir şehirden bugün kent parkı ile meşhur olan, Neşet Ertaş Kültür Merkezi ile adından söz ettirilen, otobüsü ile meydanı ile bisiklet kullanan bir belediye başkanı ile Türkiye’de nam salan bir şehir haline getirdik. Biz bunu Kırşehirliler için yaptık. İnşallah bunlar daha da devam edecek. Otobüslerimiz devreye girdi Kırşehir’de herkes ilk defa otobüsle karşılaşıyor. Hatalar olacak, güzergahlarda bize iletilen sorunlar var güzergahların sizin istediğiniz doğrultuda tekrar revize ettik pazartesi günü devreye girecek. Şuandaki sorun saatler konusu onu da duraklara yazılacak. Çok modern, çok kaliteli, çok güzel bir sistem ama biraz sabır edeceğiz. Hemen her şey bir anda olmuyor, sindire sindire gitmemiz lazım. Kırşehir için arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Sorunlar bitmez. Önemli olan işleri bir program dahilinde çözmek.”
KIRŞEHİR KABUĞUNU KIRDI EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR
“Kırşehir kabuğunu kırdı emin adımlarla yoluna devam ediyor” diyen Başkan Bahçeci, “On yıl boyunca sayısız projeyi hayata geçirirken aynı zamanda size layık bir duruş sergilemeye çalışıyoruz. Hırsızlara fırsat vermiyoruz, rantçıların tehditlerine aldırmıyoruz. Biz projeleri yaparken hırsızlarla da mücadele ediyoruz. Yerel hizmetlerde particilik ve partizanlık yapmıyorum, yapmayacağız. On yıldır belediye başkanıyım kimse ile problemimiz yok bana oy vermeyenleri de seviyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .