Kırşehir’in hastanesi uzmanlaşıyor

Kırşehir’in hastanesi uzmanlaşıyor

06.07.2017

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde artan uzman sayısı ile uzmanlaşırken, tedavi süreçleri daha kaliteli hale geldi…

KIRŞEHİR’DE 7 Mart 2011 tarihinde tam teşekküllü olarak hizmet vermeye başlayan ve merkez ve ilçelerin yanı sıra çevre illerin yıkan illerinden gelen hastalarla yaşanılan yoğunluk, fiziksel olarak giderilmeye çalışılan Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman kadro da artıyor.
Yeni polikliniklerin hizmete girmesiyle tedavi süreçlerinde daha iyi noktaya gelen Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Gastroenteroloji Polikliniği hizmet vermeye başladı.
Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Mustafa Kaplan, Pazartesi gününden itibaren Gastroenteroloji Polikliniğindeki görevine başladı.
MUSTAFA KAPLAN KİMDİR?
1984 yılı Kırşehir’in Akpınar ilçesi doğumlu Uzm. Dr. Mustafa Kaplan, 2008 yılı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
2013 yılında Ankara Numune Hastanesi’nde, 2014 yılında ise kısa süre Ağrı Patnos Devlet Hastanesi’nde dahiliye uzmanı olarak görev yapan Kaplan, 2014-2017 yılları arasında Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji kliniğinde yan dal eğitimi aldı.
3 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan Uzm. Dr. Mustafa Kaplan, evli ve 1 çocuk babası.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .