“Kırşehir’in geleceği için destek istiyoruz”

“Kırşehir’in geleceği için destek istiyoruz”

28.04.2015

AK Parti Milletvekili adayları ve teşkilatından gazetemize ziyaret…

DSC_0006 copy

AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kadın Kolları İl Başkanı Meryem Düğer, dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Seyitgazioğlu ve Genel Koordinatör Salih Güner’le bir süre görüşerek 7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çektiler.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, ziyarette yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde Kırşehir’e getirilen yatırımlardan ve hizmetlerden bahsederek “Kırşehir ne kaybetmişse muhalefette kalmaktan kaybetmişti. Bir dönem 7 milletvekili çıkaran Kırşehirimiz bugün milletvekili sayısı 2’ye düşmüştür. Kırşehir yıllarca muhalefette kaldığı için beklediği hizmet ve yatırımlardan nasibini alamamıştır. Ancak bizim 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yıllardır çözümlenemeyen, getirilemeyen hizmetleri almaya başlamıştır. Yollar, köprüler, hastaneler, resmi binalar, okullar yurtlar hepsi bizim iktidarımız döneminde Kırşehir’e getirilmiştir. Ahi Evran Üniversitemiz bizim iktidarımız döneminde kurulmuş ve bugün 20 bine ulaşan öğrenci sayısı ile Kırşehir’e ekonomik ve sosyal anlamda ciddi katkılar sunmaktadır. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de yine iki milletvekilini çıkartarak iktidarla birlikte olacağız ve hizmetlerimize kaldığımız noktada devam edeceğiz” diye konuştu.

DSC_0016 copy
Milletvekili adayı Hacı Turan ise görev yaptığı 5 yılda yapılan hizmetleri anlatırken, seçildiği takdirde yeni dönemde yapmayı planladığı projelerini anlattı.
Kırşehir’e bu dönemde kurulacak Tıp Fakültesi’nin her türlü altyapısını hazırlayarak sağlıkta yaşanan sorunları ortadan kaldıracaklarını ifade eden Hacı Turan “Ben Kırşehir’de yaşıyorum, Kırşehir’de yaşayacağım. Yıllardır sorunlarının çözümü için üzerime düşen her türlü katkıyı sunmaya çalıştım. Milletvekilliği yaptığım Kırşehir için hazırladığım projelerimin bir kısmı yapıldı, bir kısmı kalmıştı. İnşallah hemşehrilerim bu dönemde bizlere yetki ve sorumluluk verirlerse bütün projelerimi tamamlamak en büyük hedefim olacaktır” dedi.
Kırşehir’de görev süresinin dolmasının ardından kendisinden yardım ve destek isteyen partili-partisiz herkese elinden gelen katkıyı sunmaya çalıştığını da ifade eden Hacı Turan “Ben gerek milletvekilliğim döneminde, gerekse partimin Bursa Koordinatörü iken hiçbir hemşehrimin isteklerini geri çevirmedim. İmkanlarım çerçevesinde çözmeye gayret ettim. Çünkü ben Kırşehir’de kimsenin siyasi görüş ve düşüncesine bakmadan hizmet etmeyi kendime düstur edindim. Kırşehir’de hoş bir seda bıraktıysam ne mutlu bana. 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de inşallah Salih Çetinkaya ile birlikte seçilip Kırşehir’e el ele, kol kola hizmet edeceğiz” diye konuştu.
AK Parti’nin birinci sıra adayı Salih Çetinkaya da yaptığı konuşmada kendisine il başkanlığı döneminde her türlü desteği veren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e teşekkür ederek, Kırşehir’de 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin yine birinci parti olarak çıkacağına inandığını söyledi.
Kırşehir’in sorunlarının içinde büyüdüğünü ve il başkanlığı döneminde bu sorunların bir kısmını milletvekilleri ve belediye başkanıyla birlikte çözdüğüne dikkati çeken Salih Çetinkaya şunları söyledi:
“Kuruluşundan bu yana hizmet ettiğimiz Ak Parti’den milletvekili adayı olmanın gurur ve mutluluğunu taşıyorum. Partimin birçok kademesinde görev aldım. Dört yıl il başkanlığı görevini yürüttüm.11 Ocak 2014’te il başkanlığı görevimiz devrettik. Siyasete millete hizmet yolunda farklı bir kulvarda yolumuza devam kararı aldık.Genel merkezimizin oluru ve milletimizin takdiri ile 25. dönem milletvekilliği seçimlerinde milletvekili adayı olduk.Ak Parti Teşkilatı terbiyesi ala alarak bu yola çıktık. 13 yıllık iktidarımız döneminde Kırşehir’in önemli sorunlarını çözdüğümüz inancındayız. Kırşehirimizde bugün pek çok projelerimiz var. Bunların bir kısmı ihalesi yapıldı, yapımları devam ediyor, bir kısmı da ihale aşamasında. Biz istiyoruz ki Kırşehir bölgesinde sorunsuz, parlayan bir il olsun. İl başkanlığını yaparken, bürokrasiyi tanıdım, önemli bir çevrem var. Sorunların nasıl çözümleneceğini çok iyi biliyorum. İnşallah Allah nasip eder, hemşehrilerim de oylarıyla bizleri seçip Meclis’e gönderirse onların güvenlerini asla boşa çıkartmayacağız ve Kırşehir’ime ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri getireceğiz. Yine en büyük hedefimiz çağdaş ve herkesi kucaklayan bir anayasa, milli birlik ve kardeşlik projesi ve paralel çete ile mücadele en önemli dönem önceliğimizdir. Kırşehir’in devam eden tüm projelerinin bir an önce sonuçlandırılması, belediyemizin gerçekleştirmeyi amaçladığı tüm projelere süreçte en fazla desteği vermeye devam edeceğiz. Kırşehir’de var olan ve devam eden ortak aklı her alanda hâkim kılmaya çalışacağız. Halka rağmen siyaset yoktur.”
Seçim çalışmalarını da değerlendiren AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kadın Kolları İl Başkanı Meryem Düğer, ilçe, ilçe, belde belde, köy köy, mahalle mahalle gezerek halkla buluşmaya devam ettiklerini sözlerine eklediler.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Rusvet alarak ve yolsuzluk yaparak devletin hazinesini soyanlar, tuyu bitmemis yetimlerin haklarini haksiz yere gasp edenler yuce adalet den kacis yok! Yuce Allah’ in huzurun da hesap vereceginiz gunler cok yakindir!
Milli hazineyi yolsuzluklarla soyan, kul ve yetim hakkini besmeleyle goturen, AK haramiler devlet, vatan ve millet siz den, yolsuzluk, rusvet ve hirsizlik dan baska ne bekler?
Insallah 7 Haziran secimlerin de yuce Turk milletinin dogru karar ve secimi ile siz AK haramiler den kurtulusun zaferini hep birlikte kutlayacagiz. AK harami partisini siyaset mezarligina gomecegizzzzz!!!

03.05.2015, 4:32

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .