Kırşehir’in beklentileri Kalkınma Bakanlığı’nda

Kırşehir’in beklentileri Kalkınma Bakanlığı’nda

06.12.2017

Kırşehir için kapı aşındırmaya devam eden Milletvekili Mikail Arslan, beklenen hizmetlerin yerine getirilmesi için Kalkınma Bakanlığı’na talepte bulundu…


KIRŞEHİR’İN tarım, eğitim, kültür gibi birçok alandaki hizmet beklentisini yerine getirme noktasında girişimlerini sürdüren Milletvekili Mikail Arslan, Ankara’da kapıları aşındırmaya devam ediyor.
Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin korunmasında Kültür Bakanlığı, eğitim ve öğretim hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesinde Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşen Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, hizmetlerin yerine getirilmesinde yatırım programına alınmasının önemine binaen Kalkınma Bakanlığı ile de görüşüyor.
Kırşehir’e hizmet noktasında kapıları aşındıran Milletvekili Mikail Arslan, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Kırşehir’in beklentilerini dile getiren Mikail Arslan, kapalı spor salonu, çevre yolu, Hirfanlı Barajı’nın sahil kesiminin yeniden düzenlenmesi, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin eksiklerinin giderilmesi için ek ödenek talebi, Kırşehir-Kaman Savcılı Büyükoba Pompoj Sulama Sistemi gibi beklenen hizmetlerin 2018 yatırım programına alınması taleplerini Bakan Elvan’a iletti.
Söz konusu hizmetlerin yerine getirilmesinde girişimlerde bulunan Milletvekili Arslan, taleplerin sadece Bakanlığa iletilmesi ile sorumluluklarının bitmediğini ve takipçisi olacaklarını ifade etti.
(HABER: Gülnaz CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .