“KIRŞEHİR’İMİZİN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANIYIM”

“KIRŞEHİR’İMİZİN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANIYIM”

15.04.2019

BAŞKAN EKİCİOĞLU: “KIRŞEHİR’İMİZİN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANIYIM” Her gün yüzlerce hemşehrisinin tebrik ziyaretini kabul eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’imizin tamamının belediye başkanıyım, Kırşehir’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan bütün vatandaşlarımızla hep birlikte Kırşehir’imizi yöneteceğiz” dedi. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’e ve Kırşehirlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Kırşehir’e inandık, Kırşehirli bize inandı. Yola çıktığımızda […]

BAŞKAN EKİCİOĞLU: “KIRŞEHİR’İMİZİN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANIYIM”

Her gün yüzlerce hemşehrisinin tebrik ziyaretini kabul eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’imizin tamamının belediye başkanıyım, Kırşehir’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan bütün vatandaşlarımızla hep birlikte Kırşehir’imizi yöneteceğiz” dedi.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’e ve Kırşehirlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Kırşehir’e inandık, Kırşehirli bize inandı. Yola çıktığımızda Kırşehirlilerin benden desteğinizi esirgemeyeceğini biliyordum. Çünkü ben sizin içinizden geldim. Sizi benim kadar kimse tanıyamaz. Geçmişte görev yaptığımız yerlerde elde ettiğimiz başarıdan dolayı çok gururluyum. Bu bize Kırşehir’in olan güvenin sonucudur” dedi.
Her kesimden oy aldıklarını kaydeden Başkan Ekicioğlu Kırşehirlilerin tamamına teşekkür ediyorum. Benden desteklerini esirgemediler. Kırşehir’ de kesinlikle ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Sorumluluğumuz büyük. Sadece günlük işleri yapmakla kalmayıp, Kırşehir’in gelişimi için atılması gereken tüm adımları atacağız. Herkes emin olsun ki, Kırşehir Belediyesi olarak, üretime ve istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız” diye konuştu.
Çağdaş bir Kırşehir’de yaşamanın herkesin hakkı ve arzusu olduğunu belirterek, yenilikçi belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet üreteceklerini ifade eden Başkan Ekicioğlu, şöyle devam etti:
“İnsanın öncelendiği bir belediyecilik anlayışı olacak. Daha düzenli bir Kırşehir olacak. Şeffaf belediyecilik ile hesap verebilir ve denetlenebilir olacağız. Her kuruşun hesabını vereceğiz. Katılımcı bir demokrasi anlayış göstereceğiz. STK’lara, sendikalara ve vatandaşın ne dediğine kulak vereceğiz. Birlikte yöneteceğiz. Kimseyle hesabımız yok, husumetimiz yok, kavgamız yok. Biz Kırşehir’i bir huzur, barış ve kardeşlik kenti yapmak peşindeyiz. Ben şunu istiyorum. Vatandaşlarımız mutlu huzurlu olsun, bir işi olsun. Akşam evine götüreceği aşı olsun, mutlu bir ailesi olsun. Bunun için mücadele edeceğiz. Kırşehirli hemşehrilerim şunu unutmasın; Bizlerin hizmetlerini gördükçe, bizlerin Kırşehir’e sahiplendiğini gördükçe Kırşehir için, vatandaş için, yurttaş için çalıştığımızı gördükçe ve Kırşehir’i inşa edebilmek için gece gündüz demeden yorulmadan hep birlikte koşacağız.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .