“Kırşehir’imizin sorunlarına hükümetten destek alıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz”

“Kırşehir’imizin sorunlarına hükümetten destek alıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz”

18.02.2019

Hizmeti bilen hemşehrilerinin bu seçimlere daha sıkı sahip çıktığını açıklayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Kırşehir’imizin sorunlarına hükümetten destek alıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz” Bahçeci: “Önümüzdeki dönem yeni projelerimizle Kırşehir’imiz çok daha güzel olacak” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 10 yıllık görev süresi içinde […]


Hizmeti bilen hemşehrilerinin bu seçimlere daha sıkı sahip çıktığını açıklayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:

“Kırşehir’imizin sorunlarına hükümetten destek alıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz”

Bahçeci: “Önümüzdeki dönem yeni projelerimizle Kırşehir’imiz çok daha güzel olacak”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
10 yıllık görev süresi içinde Kırşehir’in çehresini değiştirdiklerini, yaptıkları ve hayata geçirdikleri önemli projelerle hemşehrilerinin takdirini kazandıklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerinin bu seçimlere daha sıkı sahip çıktığını görüyorum” dedi.
Başkan Bahçeci, “Şehrimizin her kesimi ile kucaklaşmaya, istişare ederek desteklerini istemeye devam ediyoruz. Kırşehir’de sadece on dört mahallede 10 yıl öncesinden şimdiye olan değişimi ve dönüşümü fark edersek, el birliği ile nasıl hizmetler ortaya koymuşuz, çok daha rahat anlamış oluruz. Bütün yaptığımız işlerin başarısı, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duyguları içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekten geçer. Ekibimizle birlikte her şeyi yeri ve zamanı geldiğinde kuralına ve kaidesine uygun olarak gerçekleştiririz. Herkesin içi rahat olsun” diye konuştu.
İktidar partisinin Belediye Başkanı olarak projeler üretip, bakanlıklardan ciddi katkılar alarak hem Kırşehir’in önemli sorunlarını çözdüklerini, hem de Kırşehir’e her alanda büyük hizmet ve yatırımlar gerçekleştirdiğini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yılda yaptıkları hizmetlerin yeni dönemde artarak devam edeceğini, 41 vizyon projeyi de mutlaka gerçekleştireceklerini söyledi.
Çok daha güzel bir Kırşehir için durmadan çalıştıklarını belirterek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şunları söyledi:
“Kırşehir’imize hizmet etmek için on yıldır sürekli mesai harcıyoruz. Ankara’da Bakanlarımızla görüşüyoruz. Milletvekillerimizle, il başkanımızla birlikte Kırşehir’imizin sorunlarına çözüm arıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz. Programlı ve gündemli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Şehrimiz yenileniyor, yeniden yapılanıyoruz. Şehrimizin nüfusu 10 yılda yarısı kadar büyüdü, güzelleşerek büyümeye devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerimiz bu seçimlere daha sıkı sahip çıkıyor. Vatandaşlarımıza ve yaptığımız ziyaretlerde de önümüzdeki dönemin projelerini paylaşıyoruz, inanıyorum ki şehrimize emek verenlere hemşerilerim sahip çıkacak. Önümüzdeki dönem bu güzel projelerle Kırşehir’imiz çok daha güzel olacak. 31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. Halkımıza, hemşerilerimize, neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. Onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz. Kırşehir için yapılacak işleri on yıl nasıl vatandaşlarımızla birlikte yaptı isek yeni dönemde de yine hep birlikte yapacağız. Yatırım, hizmet ve projelerimizin merkezinde halkımız olacaktır. Kırşehir’de o yılda gönülleri kazandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Hangi partiye oy verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Kırşehir’i hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .