“Kırşehir’imizin kaderine terk edilmişliğini CHP iktidarında sonlandıracağız”

“Kırşehir’imizin kaderine terk edilmişliğini CHP iktidarında sonlandıracağız”

01.04.2015

CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Yılmaz Zengin:
“Kırşehir’imizin kaderine terk edilmişliğini CHP iktidarında sonlandıracağız”
29 Mart Pazar günü yapılan ön seçimle adaylıkta ilk sırada yer alan Yılmaz Zengin, destek verenlere teşekkür ederken, Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etme noktasında var gücüyle mücadele edeceğini belirtti…

YILMAZ ZENGİN. copy

KIRŞEHİR’DE Cumhuriyet Halk Partisi’nin 7 Haziran milletvekilliği seçimleri için milletvekili adayı belirleme süreci ön seçimle tamamlandı.

Yılmaz Zengin, üyelerinin büyük çoğunluğunun oyunu alarak ilk sırada yer aldı.
CHP’de 29 Mart Pazar günü yapılan ön seçim sonucuna ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP Milletvekili Adayı Yılmaz Zengin, il teşkilatı başta olmak üzere tüm partililerine ve Kırşehirli hemşehrilerine teşekkür etti.
Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etme noktasında var gücüyle mücadele edeceğini ifade eden Yılmaz Zengin, Kırşehir’in kaderine terk edilmişliğinin CHP iktidarında sonlandırılacağını vurgulayarak, şunları söyledi:
“Cumhuriyet Halk Partimizin, 3 bin 352 tane kıymetli üyesi sandık başına gitti. Sandık başına giderken Cumhuriyet Halk Partimizin saygıdeğer üyeleri demokrasinin, özgürlüğün, eşitliğin 7 Haziran’da gerçekleşebilmesi noktasında oy kullandılar. Cumhuriyet Halk Partimizin çok kıymetli, değerli emekçi kardeşlerimiz 10 yıldır İl Başkanlığı yaptığımız sürede her zaman yanımızda olmuştur. Sandık başına gittiklerinde bizi bir kez daha değerlendirdiler. Bu anlamda değerli, kıymetli üyelerime ve partimin değerli yöneticilerine, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş Kırşehirli yurttaşlarımıza ve partili olmayan sevgili Kırşehirli hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Bizi bu göreve layık gördüler. İnşallah değerli partililerimizin, sevgili Kırşehirlilerimizin bize layık görülen görevi en iyi şekilde temsil etme noktasında var gücümüzle mücadele edeceğiz.
“Biz her zaman şu anlayışla Kırşehir’de siyaset yapmışızdır. İnsanların ırkına, mezhebine, cinsiyetine değil, sadece bizim için insan olmasını yeterli olarak görüyoruz. Bizim sol ve sosyal demokraside evrensel değerlerinde de bu var ve bu var olmakta. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde tüm Kırşehirli hemşehrilerimizle omuz omuza vererek ve Kırşehir’imizin ciddi anlamda kaderine terk edilmişliğini Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında sonlandıracağız.
“Kırşehir’imizin her şeyin en güzeline layık olduğunu biliyoruz. Kırşehir halkı Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında buluşacak ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında da Kırşehir’imizi en iyi şekilde temsil etme noktasında var gücümüzle mücadele edeceğiz. Kırşehir, Anadolu’da her zaman kültürüyle, sosyal etkinliğiyle ve siyasi duruşuyla her zaman tarihlere imza atmıştır. 7 Haziran seçiminde de Kırşehir’in güzel insanları bir kez daha o tarihe imza atacaktır. Çünkü Kırşehir’in ortak değerleri AKP iktidarı tarafından sürekli istismar edilmiştir ve sürekli göz ardı edilmiştir. Buna son verme noktasında sevgili Kırşehirli hemşehrilerimle 7 Haziran’da sandıkta buluşacağız ve buna son vereceğiz.
“Değerli partililerime, değerli ilçe başkanlarıma, değerli yöneticilerime yürekten teşekkür ediyorum. Bir kez daha ifade ediyorum, ne kazanan var, ne kaybeden var. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi’dir, kazanan laik Türkiye Cumhuriyetimizdir. Ve sevgili Kırşehirli hemşehrilerim olacaktır.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .