“Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız”

“Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız”

29.11.2018

CHP’nin yeni Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan görevine başladı “Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız” CHP Tüzüğü’nün 24. Maddesinin 6. Fıkrası uyarınca Doğan Yıldızhan başkanlığında yeniden oluşturulan Kırşehir Merkez İlçe yönetimi dün görevine başladı. Saat 11.30’de yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte CHP İl Merkezi’ne giden Doğan Yıldızhan, İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ile biraraya geldi. […]

CHP’nin yeni Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan görevine başladı

“Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız”

CHP Tüzüğü’nün 24. Maddesinin 6. Fıkrası uyarınca Doğan Yıldızhan başkanlığında yeniden oluşturulan Kırşehir Merkez İlçe yönetimi dün görevine başladı.
Saat 11.30’de yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte CHP İl Merkezi’ne giden Doğan Yıldızhan, İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ile biraraya geldi. Ardından birlikte basının karşısına çıkan Merkez İlçe Başkanı Yıldızhan, “Çok çalışacağız; yorulmayacağız, sızlanmayacağız; asla yılgınlığa düşmeyeceğiz” dedi.
31 Mart’ta Kırşehir’i hak ettiği yönetime kavuşturacaklarını ifade eden
Başkan Doğan Yıldızhan şunları söyledi:
“Boş olan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Yönetimine, 26 Kasım 2018 tarihli CHP MYK kararıyla ben ve arkadaşlarım uygun görüldü. Bizden önce bu görevi yürütmüş, gecesini gündüzüne katmış, özel yaşamından fedakârlık etmiş bütün yöneticilerimizi, huzurlarınızda saygıyla selamlıyor, teşekkürlerimi sunuyorum.
“Ben ve arkadaşlarım; zor bir görev üstlendiğimizin, sorumluluklarımızın ağırlığının farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisinde kolay görev yoktur. Bu görevi yürütürken her öneriye açık olacağız. Kapımız da zihnimiz de herkese açık olacak. Farklı her düşüncenin, bakış açısının bizi daha ileriye götüreceğinden şüphemiz yoktur.
“Cumhuriyet Halk Partisi, ülkenin umududur; çıkar yoludur. Bu partide herkes ne görev verilirse verilsin ön koşulsuz, amasız, fakatsız, büyük bir gayretle sorumluluğunu yerine getirir. Ben ve arkadaşlarım, adımızın önündeki unvana bakmaksızın bu partinin gönüllüsü, hizmetkarıyız. Bu, dün de böyleydi; yarın da böyle olacak.
“Önümüzde yerel seçimler var. Cumhuriyet Halk Partisi, seçimlere en hazır partidir. Kırşehir’de 24 Haziran’da başlattığımızı, 31 Mart yerel seçimleriyle devam ettireceğiz. Kırşehir caddeleri, sokakları güzel günleri kulaktan kulağa konuşmaya başladı bile. Halkımızla beraber, medeniyetler beşiği Anadolu’nun bu kadim şehrini, Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız.
“Bu çatı, geleneği olan ulu bir çınardır. Bu çınarın altında hepimize yer var. Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, kentlisiyle köylüsüyle birlikte başaracağız. El ele vereceğiz. Bir kartopu misali; umudu, güzelliği çoğalta çoğalta yol alacağız. Çok çalışacağız; yorulmayacağız, sızlanmayacağız; asla yılgınlığa düşmeyeceğiz. Biz gücümüzü bu ülkenin kurucu iradesinden, vakur Anadolu insanının dirayetinden alıyoruz. Biz bu güzel ülkeye, insanımıza sevdalıyız. Sevdalı olanın gözüne uyku girmez. Sevdalılık zordur; emek ister, özveri ister. Size söz veriyoruz ki bu sevdanın hakkını vereceğiz. Biz biliyoruz ki ülkemiz, insanımız, Kırşehir’imiz her şeyin en güzeline layıktır. Ve yine biliyoruz ki en güzelini yaşayacağımız günler uzak değildir. Güzel günlerde buluşmak dileğiyle hepinizi, şahsım ve yönetim kurulum adına, en içten duygularımla selamlıyor, saygılarımı sunuyorum.”
Doğan Yıldızhan başkanlığındaki CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.
Mehmet Topel, Murat Zobu, Latife Çakmak, Nergiz Gökçınar, Sevda Saratlı, Hüseyin Beydoğan, Nazım Köksal, Feryal İlbaş, Hanifi Akbayır, Murat Develi, Ahmet Gök. Mehtap İlanbey, Dündar Torunoğlu, Gülay Elibol, Salih Ersoy, Hacı Kul.
Yönetim kurulu yedek üyeliklerine ise Hatice Karabacak, Ayhan Akbaş, Yıldırım Küçük, Ersin Ünverdi, Emrullah Dağlı, Eyüp Ekici, Recep tad, Turgay Kaya, Semra Dağlı, Mustafa çolak, Hızır Esen. Fatma Korkmaz, Erdoğan Zobu, Arif Ökse, Ahmet Şahin, İzzet Çalış getirildi.(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .