“Kırşehir’imize güzel eserler kazandırdık”

“Kırşehir’imize güzel eserler kazandırdık”

07.03.2019

Başkan Yaşar Bahçeci, Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya geldi: “Kırşehir’imize güzel eserler kazandırdık” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2014-2019 döneminin Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi ve verdikleri katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Bahçeci, “Kırşehir için Şehrimize güzel hizmetler kazandırdık. Bunlarda hepimizin emeği var. İmzası ve katkısı var, emeği geçen herkese teşekkür […]

Başkan Yaşar Bahçeci, Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya geldi:

“Kırşehir’imize güzel eserler kazandırdık”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2014-2019 döneminin Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi ve verdikleri katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Bahçeci, “Kırşehir için Şehrimize güzel hizmetler kazandırdık. Bunlarda hepimizin emeği var. İmzası ve katkısı var, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Kendilerine beş yıl boyunca partileri farklı da olsa Kırşehir için omuz omuza verip çalıştıklarını ve sorunlarını çözmek için birlikte gayret ve çaba harcadıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, “Seyahatlerimiz ve yolculuklarımız oldu. Güzel anılarımız oldu. Paylaştığımız şeyler oldu. Meclis toplantılarında çok tartışmamız olmadı. Ben belediye başkanı olarak bütün meclis üyesi arkadaşlarımdan bu süreçte razı oldum, Allah hepinizden razı olsun. Güzel bir hizmet dönemi geçirdik. Şehrimize güzel hizmetler kazandırdık. Bunlarda hepimizin emeği var. İmzası ve katkısı var. Sonuçta makamlar gelip geçici, bunu her zaman söylüyoruz. On yıl göz açıp kapayınca kadar geçti. Allah ağız tadıyla bütün görevleri tamamlamayı nasip etsin” dedi.
Aralarında hiçbir sorun yaşanmadan güzel bir süreç yaşadıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, şöyle devam etti:
“Bundan önceki meclisteki görev yapmış her partideki arkadaşlarımızla daha hala görüşüyoruz. Görevleri bitti ama dostluğumuz baki. Kader de ne varsa o olur. Hizmet ettiyseniz insanlar bunun kıymetini biliyor. Kadere iman etmiş insanların gelecekle ilgili kaygısı olmaz. Rabbim bize ne kadar nasip ettiyse o kadar yapacağız. Bize düşen bunu taşımak. Bir insan gibi, bir Müslüman gibi bunu kaldırabilmek ve taşıyabilmek. Beş yıla baktığımızda çok şükür Kırşehir’in omuzumuza yüklediği sorumlulukları her birimiz kardeşlik hukukuna zarar getirmeden hizmete dönüştürdük, yatırıma dönüştürdük, güzel işlere dönüştürdük. Hepimiz gideceğiz ama bu yapılan işler kalacak. Bu eserler yaşadığı sürece bunda katkısı olan herkes yaşayacak amel defteri kapanmayacak. Yapılan hizmetlerde sizlerin katkısı var. Bizlerin katkısı var. Belediyede çalışanlarımızın katkısı var. Kimin ne katkısı varsa yaşamaya devam edecek. Ne mutlu ki bize. Sizlerle çalıştığımız dönemlerde hakkınız, hukukunuz geçtiyse haklarınızı helal edin. Bizden yana helal olsun. İnşallah bu manada da bundan sonra da hangi görevde olursak olalım sizlerle beraberiz. İnşallah bu hizmetlere devam edeceğiz. İstişareyi en üst seviyede tuttuk. İstişareli bir şekilde hareket ettik. Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonrada mutlu huzurlu, güzel, sevdiklerimizle, ailelerimizle sağlıklı günler diliyorum hepinize.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .