Kırşehir’i yeni Çayağzıspor temsil edecek

Kırşehir’i yeni Çayağzıspor temsil edecek

14.05.2018

BAL’da yeni sezonda mücadele edecek takımlar belli oldu Kırşehir’i yeni Çayağzıspor temsil edecek Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 2017-2018 futbol sezonunun sona ermesinin ardından gelecek yıl BAL’da mücadele edecek olan takımlar belli oldu. BAL’da bu sezon mücüadele eden ve şampiyon olarak Türkiye 3. Ligi’ne yükselen Kırşehir Belediyespor yeni sezon için hazırlıklarını sessiz sedası sürdürürken, yeşil-beyazlıları […]

BAL’da yeni sezonda mücadele edecek takımlar belli oldu

Kırşehir’i yeni Çayağzıspor temsil edecek

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 2017-2018 futbol sezonunun sona ermesinin ardından gelecek yıl BAL’da mücadele edecek olan takımlar belli oldu.
BAL’da bu sezon mücüadele eden ve şampiyon olarak Türkiye 3. Ligi’ne yükselen Kırşehir Belediyespor yeni sezon için hazırlıklarını sessiz sedası sürdürürken, yeşil-beyazlıları şampiyonluğa taşıyan Teknik Direktör Ercan Kul, Kırşehir’e veda etti.
Kırşehir Amatör Küme’de şampiyon olan Yeni Çayağzıspor 2018-2019 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’te Kırşehir’i temsil edecek.
Diğer illerde BAL’da mücadele edecek takımlar da belirlendi. Buna göre, BAL’da illerin yeni sezondaki takımları şöyle:
ADANA (3): Adana Büyükşehir Belediyespor-Ceyhanspor-Adana Kiremithanespor,
ADIYAMAN (1): Kahta Dirilişspor,
AFYONKARAHİSAR(2): Sandıklıspor-Şuhut Belediye Hisarspor, Ağrı(1+1): Ağrı 1970 Spor-Ağrı Gençlerbirliği,
AKSARAY (1): 68 Aksaray Belediyespor,
AMASYA (1): Yeni Amasyaspor
ANKARA (4): Çubukspor Futbol-Keçiören Belediye Bağlumspor-Ankara DSİ Spor-1926 Polatlı Belediyespor,
ANTALYA (3): Kepez Belediyespor-Manavgat Belediyespor-Konyaaltı Belediyespor
ARDAHAN (1): Serhat Ardahanspor,
ARTVİN (1): Arhavispor,
AYDIN (3+1): Aydınspor 1923-Sökespor-Kuşadasıspor-Didim Belediyespor,
BALIKESİR (3): Ayvalıkgücü Belediyespor-Cumhuriyet Mahallesi Burhaniyespor-Burhaniye Belediyespor,
BARTIN (1): Bartınspor,
BATMAN (1): 1955 Batmanspor,
BAYBURT (1): Bayburt Belediyespor,
BİLECİK (1): Bozüyük Vitraspor,
BİNGÖL (1+1): 12 Bingölspor-Karlıova Yıldırımspor,
BİTLİS (1): Bitlis Özgüzelderespor,
BOLU (1): Yeniçağaspor,
BURDUR(1): Bucak Belediye Oğuzhanspor,
BURSA (4+2): Orhangazi Belediyespor-Yeşil Bursa-Bursa Zaferspor-Kestel Belediyespor-Yıldırım Belediyespor-Gülbahçespor,
ÇANAKKALE (2+1): Çanakkale Dardanel SK-Bigaspor-Biga Adaspor,
ÇANKIRI (1): 1074 Çankırıspor,
ÇORUM (1): Sungurlu Belediyespor,
DENİZLİ (3): Kale Belediyespor-Serinhisarspor-Tavas Birlikspor,
DİYARBAKIR (2): Diyarbakır Yolspor-Bağlar Belediyespor,
DÜZCE (2): Kaynaşlı Belediyespor-Çilimli Belediyespor
EDİRNE (2): Edirnespor-Uzunköprüspor,
ELAZIĞ (2): Grup Merkez Hasar Hankendispor-Rüstempaşaspor,
ERZİNCAN (1): Ulalar Belediye Gençlikspor,
ERZURUM (1): Yakutiyespor,
ESKİŞEHİR (2): Anadolu Üniversitesi-Kurtuluşspor,
GAZİANTEP (2): Araban Belediyespor-Ankas İstiklalspor,
GİRESUN (2): 1926 Bulancakspor-Görelespor,
GÜMÜŞHANE (1): Kelkit Belediye Hürriyetspor,
HAKKÂRİ (1): Yüksekova Belediyespor,
HATAY (2+1): Kırıkhanspor-Arsuz Karaağaçspor 1967-İskenderun Belediye Gençlikspor,
IĞDIR (1): Iğdır Arasspor,
ISPARTA(1):Isparta Davrazspor,
İSTANBUL (12): Gaziosmanpaşa-Maltepespor-Beylerbeyispor-Sultangazispor-Modafenspor-Yeşilköy-Kartalspor-Çengelköyspor-Vefaspor-1877 Alemdağspor-Beşyüzevlerspor-Küçükyalı Yelken,
İZMİR (5): Ödemişspor-Çiğli Belediyespor-Bornova Yeşilovaspor-Aliağa Futbol A.Ş.-İzmirspor,
KAHRAMANMARAŞ (2): 1920 Maraşspor-Elbistan Belediyespor,
KARABÜK (1): Safranbolu Belediyespor,
KARAMAN (1): Karaman Belediyespor,
KARS (1): Sarıkamış Gençlerbirliği, Kastamonu(1): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor,
KAYSERİ (2+1): Kayseri Erciyesspor-Kayseri Şekerspor-Talasgücü Belediyespor,
KIRIKKALE (1): Türk Metal Kırıkkalespor,
KIRKLARELİ (2): Kavaklıspor-Lüleburgaz İstasyonspor,
KIRŞEHİR(1): Yeni Çayağzıspor,
KİLİS (1): Kilis Belediyespor,
KOCAELİ (4): Belediye Derincespor-Çayırovaspor-Başiskele Doğantepespor-Kocaeli Büyükderbentspor,
KONYA (3):Sarayönü Belediyespor-Akşehirspor-Karapınar Belediyespor,
KÜTAHYA (3): Kütahyaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kütahya Çamlıcaspor,
MALATYA (2): Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Pütürge Belediyespor,
MANİSA (3): Somaspor-Urganlıspor-Salihli Belediyespor,
MARDİN (1): Mardin Büyükşehir Belediyespor,
MERSİN (3): Mut İdman Yurdu Belediyespor-Medcem Silifke Belediyespor-İçelspor, MUĞLA (2): Yatağanspor-Ortaca Belediyespor,
MUŞ (1): Muş Menderespor,
NEVŞEHİR (1): Kapadokya Göremespor,
NİĞDE (1): 1970 Hisarspor,
ORDU (2): Ünye 1957 Spor-Altınordu Belediyespor,
OSMANİYE (1): 7 Mart Kadirli Demirspor,
RİZE (2): Kendirli Belediyespor-Çayelispor,
SAKARYA (3): Karasuspor-Serdivanspor-Hendekspor,
SAMSUN (3): Ladik Belediyespor-Çarşambaspor-Havza Belediyespor
SİİRT (1):Siirt İl Özel İdarespor,
SİNOP (1): Sinopspor,
SİVAS (1): Şarkışla Belediyespor,
ŞANLIURFA (2): 11 Nisanspor-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor,
ŞIRNAK (1): 1960 Silopispor,
TEKİRDAĞ (2+1): Tekirdağspor-Çerkezköy 1911 Spor-Çorluspor 1947,
TOKAT (1): Turhalspor,
TRABZON (3+1): Arsinspor-Hekimoğlu Doğanspor-Araklı 1961 Spor-Haçkaspor,
TUNCELİ (1): 62 Pertekspor,
UŞAK(1):Sivaslı Belediyespor,
Van(1): Erciş Gençlik Belediyespor,
YALOVA (2): Altınova Belediyespor-Yalova Kadıköyspor,
YOZGAT (1): Yozgatspor 1959 FK,
ZONGULDAK (2): Karadeniz Ereğli Belediyespor-Devrek Belediyespor. (HABER: SALİH GÜNER)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .