“Kırşehir’i sevmek, memleketi sevmek hizmet getirmekle olur”

“Kırşehir’i sevmek, memleketi sevmek hizmet getirmekle olur”

24.03.2015

AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayı işadamı Saim Öztürk:
“Kırşehir’i sevmek, memleketi sevmek hizmet getirmekle olur”

İSTANBUL’DAKİ Şafak Hastaneleri Sahibi olan AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayı Kırşehirli hemşehrimiz işadamı Saim Öztürk, her gittiği yerden halkın sevgi ve desteğini alıyor.

AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayı ve Kırşehirlilerin “Saim Abi” dediği Saim Öztürk, seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Önceki gün çarşı esnaflarını ziyaret ederek onların sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Saim Öztürk Esnaf tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaşan Öztürk, kendisine gösterilen bu ilgiden oldukça memnun olduğunu dile getirerek teşekkür etti.
Ziyaret ettiği esnafların çoğunluğunun bayan olmasından ve ticaret yapmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Kırşehir AK Parti Milletvekili Aday Adayı Saim Öztürk “Eğer milletvekili seçilirsem esnafın derdine ortak olacağım ve çözüm yolları üreteceğim. Seçildiğim gün parti rozetimi çıkarıp, siyasi parti il başkanları ve yöneticiler ile bugün olduğu gibi kahvaltıda yemekte bir araya gelip Kırşehir’e ne yapabiliriz diye görüş alış verişi yapıp toplantıda alınanları tek tek hayata geçireceğim. Parti ayırımı yapmadan ilimizdeki bütün Belediye Başkanları ile toplantı yapıp belediyelerinin sorunlarını tek tek çözeceğim”dedi.
Önceliklerinin her zaman Kırşehir’in çıkarları olacağına dikkati çeken Öztürk, “ Ben Kırşehir’in Saim Abisi olarak, yıllarca İstanbul’da Kırşehirliler ile el ele vererek, onlar için çalıştım. Benim için artık Kırşehir’i mecliste temsil etme ve çalışma zamanıdır. Tek Amacım Kırşehir’e hizmet etmek. ”dedi.
Saim Öztürk, “Benim için Kırşehir’i temsil etmek ve artık mesleğimiz dışında bir alanda da hizmette bulunmak isteriz. İstanbul’da Kırşehirlilerle bir araya gelerek el verip daima çalıştık. Kendi sektörümüz de Kırşehir’in geleceği adına çalışmalarımıza devam ettik. İstanbul’da Kırşehir’in abisi olarak bir ünvanla anılırız. Tecrübem, samimiyetim ve dürüstlüğüm ile daima ilkeli bir şekilde hayatımızı idame ettik. AK Parti hükümetinin çalışmalarını ve çizgisini Kırşehir’de uygulamak adına aday adayı olma yoluna girdim. AK Parti ve diğer partilerden aday adayı olan arkadaşlarıma hizmet yarışında başarılar dilerim” dedi.
Kırşehir’in geleceğe yolculuğunda büyük hedeflere ilerlemek adına bu şehir için ‘bende varım’ diyerek aday adayı olduğunu söyleyen Kırşehir AK Parti Milletvekili Aday Adayı Saim Öztürk, sözlerini şöyle tamamladı:
“Kırşehir, bugüne kadar hep iktidarın yanında olmayı bilmiştir. Çünkü iktidara yakın olmak her zaman şehir için avantajdır. Muhalefetlik şehrimizi il iken ilçe yapılmasını sağladı. Bunun acısını halen hissediyoruz. Ama son 20 yılda bu durum değişti ve hemşerilerimizin sağduyusu sayesinden her zaman iktidara yakın durmayı bildik. Eğer bugün Kırşehir’e bu kadar hizmet yapılmışsa bunun altında iktidara 2 vekille destek vermek vardır. Meclise gönderilecek 2 vekil, Kırşehir’in geleceğine yapılan yatırımdır. Kırşehir’i sevmek, memleketi sevmek muhalefet olmakla değil hizmet getirmekle olur. Ben bir Kırşehir sevdalısıyım Kırşehir halkından ve sizin gibi değerli esnaflardan destek bekliyorum. Kırşehirlilerin yüzünü kara çıkartacak herhangi bir şey yapmadan nasip olursa seçilirsek biz Kırşehir Milletvekili olarak ne kadar maaş alırsam, maaşıma hiç dokunmadan olduğu gibi buradaki öğrencilere burs vereceğim. Şu anda 80’e yakın Kırşehirli öğrenciye burs veriyorum. İş, siyasi ve bürokrasideki çevremi Kırşehir’e getirip hizmet ettirmeyi düşünüyorum. Nevşehir Kozaklı’da, Kapadokya’da en iyi turizmden faydalanıyor. Bizim çok güzel bir jeotermalimiz var, ama biz buraya turist getiremiyoruz. Kaman’da Japon Bahçemiz var, faydalanamıyoruz. Mucur’da Dulkadiroğlu Yeraltı Şehri var, faaliyete geçiremiyoruz. Seyfe Gölümüz var, turizmin hizmetine sokamıyoruz. Bunları hizmete sokmak için, buradaki insanlara iş imkanı sağlamak için elimden gelen ne hizmetler varsa bunların hepsini seferber edip buraya getirmek istiyorum. Kısmet olursa seçilirsem Kırşehir ile ilgili yapabileceğim ne varsa Belediye Başkanımız, bütün sanayicilerimizle beraber parti ayırmaksızın ilk yapacağım iş, bütün CHP, MHP, HDP, SP, BBP il başkanlarıyla beraber Kırşehir için ne yapabiliriz, parti rozetini çıkarıp Kırşehir’e hizmet etmek istiyorum. Kırşehir’e ne yatırım yapabilirsek görüşleri alarak Kırşehir’e hizmet etmek için yola çıktım. Allah izin verir de nasip olursa, Kırşehirliler de desteklerse bu yolda devam etmek istiyorum.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .