“Kırşehir’i ihya edecek önemli projeleri hayata geçireceğiz”

“Kırşehir’i ihya edecek önemli projeleri hayata geçireceğiz”

13.01.2019

MHP Kırşehir Belediye Başkan adayı olan Doç. Dr. Onur Köksal: “Kırşehir’i ihya edecek önemli projeleri hayata geçireceğiz” Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev yaparken, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP’den Kırşehir Belediye Başkan adayı olan Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir’i ihya edecek 40 proje ile seçmenlerin karşısına çıktığını açıkladı. 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü […]

MHP Kırşehir Belediye Başkan adayı olan Doç. Dr. Onur Köksal:

“Kırşehir’i ihya edecek önemli projeleri hayata geçireceğiz”

Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev yaparken, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP’den Kırşehir Belediye Başkan adayı olan Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir’i ihya edecek 40 proje ile seçmenlerin karşısına çıktığını açıkladı.
10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Seyitgazioğlu, Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner ile Yazıişleri Müdürü Beyhan Ballı’ya birer karanfil çiçek veren MHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Onur Köksal, Kırşehir’de en büyük sorunun işsizlik olduğuna dikkat çekti.
31 Mart’ta yerel seçimde MHP’nin bayrağını burçlara dikeceklerini ifade eden Köksal, “Aklımız erdi ereli bir davanın peşinden koşuyoruz. Bizim taşıdığımız bayrak Alparslan’ın, Kılıçarslan’ın, Ulubatlı Hasan’ın, Mustafa Kemal Atatürk’ün, Alparslan Türkeş’in, Devlet Bahçeli’nin taşıdığı bayraktır. Biz bir istikamet üzere gidiyoruz. Hedefe varmak istiyoruz. Yılmadan, pes etmeden amacımıza ulaşmak istiyoruz. Bizler bu kutlu davayı Kırşehir’in burcuna dikmek zorundayız. Bu bizim mesuliyetimiz. Hep ahlaktan, adaletten, dürüstlükten bahsediyoruz ya bunu yapacak olan bizleriz. Eğer yapmayacak isek, başkasına nasihat ederek bunu yaptırma şansımız yok. Biz bu işi başaracağız ve bu bayrağı Kırşehir’in burcuna dikeceğiz. Sen varsan yeni bir büyüme hamlesi başlatacağız. Gel bu heyecanımıza sen de ortak ol. Biz büyük Türkiye’nin ve Büyük Türk Milletinin yazacağı hikayelerin paydaşı olmak istiyoruz. Ülkücüler ve MHP’liler ülkesi ve milleti için, bu dava için 5001 şehit vermiştir. Biz bu şehitlerimiz için bu davanın neferi olarak bu yola çıktık. Allah yolumuzu açık etsin ” dedi.
Kırşehir’e hazırladığı 40 proje ile geldiklerini, bu projeleri kısa sürede hayata geçirerek, hem işsizliği önleyeceklerini, hem de Kırşehir’i ihya edeceklerini belirten Kırşehir Belediye Başkan adayı olan Doç. Dr. Onur Köksal, şunları söyledi:
“Kırşehir ne yazık ki işsizlik nedeniyle genç beyinlerini göç veriyor. Oysa bunu tersine çevirmemiz mümkün. Biz tarım ve hayvancılık şehri olan Kırşehir’in kaderini değiştirmekte kararlıyız. Kırşehir’de işsizliği ortadan kaldıracak, daha başka illerden göç alacak önemli yatırımlara öncülük edeceğiz, hatta Belediye olarak biz kendimiz yapacağız. Hazırladığımız projelerden birisi de hayvancılık üzerinedir. Malumunuz Kırşehir hayvancılıkta marka kent. Kırşehir’e bir et entegre tesisleri kurma projemiz var. Kırşehir’de her yıl 300 bin baş büyükbaş hayvan kesilerek İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlere gönderiliyor. Biz bu hayvanları burada kesimini yaparak, derisini, sakatatını, etini en iyi şekilde değerlendirip hem istihdam yaratacağız, hem de bu şekilde Kırşehir Belediyesi’ne ve ilimiz ekonomisine büyük katkılar sağlayacağız. Bu projelerimizin hayatını geçirilmesi için 31 Mart seçimlerinde Kırşehirli hemşehrilerimizin partime ve şahsıma desteklerini bekliyorum. Adımızı unutmadan, adımızı inkar etmeden anılmak ve Kırşehir’in kaderini değiştirmek istiyoruz. İnşallah 31 Mart’ta yerel seçimde Kırşehir’deki hemşehrilerimizin desteğiyle bayrağımızı burçlara dikeceğiz.”
ONUR KÖKSAL KİMDİR?
Onur Köksal, 11 Mayıs 1980 tarihinde Kırşehir’de doğdu. 2002-2007 yılları arasında öğretmenlik ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2007-2013 yılları arasında okutman olarak Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu, 2013-2014 yılları arasında okutman doktor olarak Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu, 2014 yılından bu yana ise doçent olarak, Selçuk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev yaparken, 31 Mart seçimlerinde MHP Kırşehir Belediye Başkan adayı oldu. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .