“KIRŞEHİR’İ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ”

“KIRŞEHİR’İ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ”

04.12.2018

10 yıllık görev dönemini değerlendiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “KIRŞEHİR’İ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ” Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yıllık görev süresi içinde utanacakları bir şey yapmadıklarını, Kırşehir’in gelişip, büyümesi ve yaşanılır bir kent olması için önemli yatırım ve hizmetler yaptıklarını söyledi. İnsanlara değer verip, fikrini almanın bir yöneticinin olmazsa olmazlarından bir tanesi olduğunu […]

10 yıllık görev dönemini değerlendiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:

“KIRŞEHİR’İ ÇOK DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yıllık görev süresi içinde utanacakları bir şey yapmadıklarını, Kırşehir’in gelişip, büyümesi ve yaşanılır bir kent olması için önemli yatırım ve hizmetler yaptıklarını söyledi.
İnsanlara değer verip, fikrini almanın bir yöneticinin olmazsa olmazlarından bir tanesi olduğunu ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Yaklaşık on yıldır Belediye Başkanı olarak görev yapıyoruz. Elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince de şehrimiz ve insanımız için gayret ediyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız bütün bu işlerden dolayı da eğer bir yer edinebilmiş isek halkımız nezdinde, bir yer bulabilmişsek ne mutlu bize diyoruz” dedi.
Göreve geldiği günden bu yana telefonlarının 24 saat açık olduğunu, halkın her an kendisine ulaşabildiğini, istek ve sorunlarını yerine getirmek için her türlü çabayı harcadığını ifade eden Başkan Bahçeci şunları söyledi:
“Kırşehir’de samimiyet, tevazu, gayretle, hem bir taraftan yeniden halkımızın gönüllerine girmek suretiyle çalışmalarımıza devam ederken, diğer taraftan da şehrimizin büyümesi, gelişmesi anlamında çok daha güzel işler yapmanın da gayreti içerisinde olduk. Utanacağımız bir şey yapmadık. Biz inanıyoruz ki halkımızın tamamına ulaşıyoruz. Önümüzde ki süreçte daha güzellerini yapacağımıza inanıyorum. Hakka ve halka hizmeti kendimize düstur ediniyoruz. Kadim bir şehirde yaşıyoruz bu şehrin insanı en güzeli en iyiyi hak ediyor. Elimizden geldiğince bizlerde bu şehri daha da geliştirmek, güzelleştirmek daha da büyütmenin derdi ve gayreti içerisindeyiz.”
“KIRŞEHİR’İMİZİN HER BÖLGESİNİ ÖNEMSİYORUZ”
Başkan Bahçeci, “Kırşehir’imizin her bir noktasını, her bir sokağını önemsiyoruz. Her mahallenin kendine göre bir takım özellikleri var. Her bölgenin kendine göre eksiklikleri olabiliyor. Her fırsatta insanımızla iç içe olmanın gayreti içerisindeyiz. İnsanlara değer vermek, fikrini almak bir insanın, yöneticinin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Yoksa ‘Kimseye bir şey sormayalım, bir araya gelmeyelim, kendi ekibimizle oturalım, odamızda toplantılar yapalım kararlar verelim’ böyle bir anlayışla yöneticilik yaparsanız, bunu sadece belediyecilik için söylemiyorum her iş için söylüyorum mesafe alamazsınız. Ama tam tersi kendinizi eleştiriye açarsanız, eksiklerini görme erdemine sahip olursanız, istişare etme kültürüne sizde kendinizi ortaya koyarak böyle bir yolda devam ederseniz hem doğruları yaparsınız, hem bereketlenir yaptığınız işler, hem de yaptığınız işlerin neticesini halk nezdinde görürsünüz. Eşit şekilde her mahalleye elimizden geldiğince hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Her mahallemizin en iyi, en güzel şekilde yapılanmasının gayreti içerisindeyiz. Geleceğin Kırşehir’ini hep beraber genci ile yaşlısı ile kadını ile erkeği ile esnafı ile memuru ile Kırşehir’i çok daha iyi yerlere getireceğiz inşallah” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .