Kırşehir’e yeni plastik ve estetik cerrahisi uzmanı

Kırşehir’e yeni plastik ve estetik cerrahisi uzmanı

12.04.2019

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet vermek üzere Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Dr. Emre Özenalp göreve başladı. 1986 Ankara’da doğumlu Dr. Emre Özenalp, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine mezunu olan Dr. Emre Özenalp, 2012 yılında Tokat Başçiftlik Devlet Hastanesinde bir yıl görev yaptıktan sonra 2013 […]

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet vermek üzere Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı Dr. Emre Özenalp göreve başladı.
1986 Ankara’da doğumlu Dr. Emre Özenalp, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine mezunu olan Dr. Emre Özenalp, 2012 yılında Tokat Başçiftlik Devlet Hastanesinde bir yıl görev yaptıktan sonra 2013 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimine başladı.
5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olan Dr. Emre Özenalp, Nisan 2019 tarihinden itibaren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başladı.
Kırşehir Sağlık Müdürü Dr. Suat Türkoğlu’nu ziyaret ederek Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık hizmetine başlayan Dr. Emre Özenalp’a görevinde başarılar dileriz. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .