“Kırşehir’e hizmet için yola çıktık”

“Kırşehir’e hizmet için yola çıktık”

24.12.2018

CHP Belediye Başkan adayı Ekicioğlu’ndan gazetemize ziyaret: “Kırşehir’e hizmet için yola çıktık” CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ve İl Başkanı Baran Genç bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinin ülkemize ve Kırşehir’e hayırlı olması dileğinde bulundular. Gazetemiz Genel yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden Selahattin Ekicioğlu ve Baran Genç, […]

CHP Belediye Başkan adayı Ekicioğlu’ndan gazetemize ziyaret:

“Kırşehir’e hizmet için yola çıktık”

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ve İl Başkanı Baran Genç bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinin ülkemize ve Kırşehir’e hayırlı olması dileğinde bulundular.
Gazetemiz Genel yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden Selahattin Ekicioğlu ve Baran Genç, Kırşehirlilerin kendilerine gösterdikleri ilgi ve teveccühe teşekkür ettiler.
Kırşehir’e hizmet etmek için Belediye Başkanlığına aday olduğunu ifade eden Ekicioğlu, 31 Mart seçimlerinde Kırşehir’den aday olan tüm siyasi partilerin Belediye Başkan adaylarına da başarılar diledi.
Seçimlerin hizmet için bir yarış olduğunu, kimseyle bir kavgası ve çekişmesinin olmadığını ifade eden Ekicioğlu, şunları söyledi:
“Bizim hiçbir partiyle, adayıyla bir çekişmemiz ve kavgamız yoktur. Biz hep birlik ve beraberlikten yanayız. Kim kazanırsa kazansın, kazananın Kırşehir olmasını yürekten istiyoruz. Kırşehir’i yönetmek için aday gösterilmek benim için büyük onur. Bu şehir ve bu şehrimin insanları çok kıymetli. Yerel Yönetim ciddi bir ekip işidir. Planlı ve programlı olmak gerekir. Bu şehirde yaşayanlar ve hizmet alanlar, göz ardı edilmemelidir. Benim için olmazsa olmaz üç şey vardır. Şeffaflık, yaklaşım, katılımcılık. Adaylığımızın açıklanmasından sonra bir takım kişiler, gruplar bizi bir kavga ve çekişme ortamına çekmeye çalıştıklarını görüyoruz. Bizi hiç kimse böyle kısır çekişmeler içine çekemez. Biz Kırşehir için elimizi taşın altına koyduk. İnşallah Kırşehir halkı da gerekeni yapacaktır. İnsanların gönlünü almadan yapılan hiçbir iş karşılığını bulamaz. Eskişehir gibi modern bir il istiyoruz. Bu il bizim rehberimiz olacaktır. Kırşehir sevdamız sözde değil özdedir. 31 Mart seçimlerinde Kırşehir için yapacağımız projelerimizle halkımızın karşısına çıkacağız. Tabi onlar bize yetki ve sorumluluk verirse, hep birlikte Kırşehir’i ve belediyeyi birlikte yöneteceğiz.” dedi.
Kırşehir’de yaşayan ve sorunlarını bilen bir kişi olarak belediye Başkanlığına talip olduğunu belirten Selahattin Ekicioğlu, “Biz memleketimizin ve halkımızın sorunlarını biliyoruz. Bunları çözmekte kararlıyız. Ayrıca Belediyemizde çalışan hiç kimsenin işiyle aşıyla oynamayacağız. Onlarla birlikte çalışıp, hizmet edeceğiz. Hiç kimseyi dışlamadan, kimseyi ötekileştirmeden seçim kampanyamızı yürüteceğiz Önümüzdeki günlerde Kırşehir’de yapacağımız projelerimizi ortaya koyacağız.” dedi.
CHP İl Başkanı Baran Genç te, göreve yeni geldiğini ve Belediye Başkanı adayı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte el ele, kol-kola olarak çalışıp, 31 Mart seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını söyledi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .