Kırşehir’e gece-gündüz hizmet

Kırşehir’e gece-gündüz hizmet

10.08.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, altyapısı biten sokak ve caddeler sert zemin ve içme suyu çalışmalarını yerinde inceledi. Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, altyapısı biten sokak ve caddeler sert zemin ve içme suyu çalışmalarını yerinde inceledi.
Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.
Saha çalışmaları hakkında teknik ekiplerden bilgiler alarak, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini isteyen Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz. Bahçelievler Mahallesinde altyapısı biten sokak ve caddeler de sert zemin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aşıkpaşa Mahallesi Masal Park yanında asfalt kazıma çalışmalarımız da devam ediyor. Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir.
Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .