Kırşehir’e en başarılı il ödülü

Kırşehir’e en başarılı il ödülü

07.05.2015

Sağlıklı ve güvenilir içme ve kullanma suyunun temini için yapılması gereken kontrol ve denetim izlemlerinin yüzde 100’ünü gerçekleştiren Kırşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü’ne kontrol izlemlerindeki en düşük uygunsuzluk oranı ile en başarılı il ödülü verildi…

halk sa¦ş.m+-d. copy

KIRŞEHİR Halk Sağlığı Müdürlüğü, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirildi.

Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü, illerde sağlıklı ve güvenilir içme ve kullanma suyunun temini için yapılması gereken kontrol ve denetim izlemlerinin yüzde 100’ünü gerçekleştirmesi ve kontrol izlemlerindeki en düşük uygunsuzluk oranı ile en başarılı il olarak değerlendirilerek, Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.
“Su Güvenliği İl Değerlendirme ve Mevzuat Eğitimi” başlığı kapsamında 27 Nisan-1 Mayıs 2015 tarihlerinde, Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Merkez Teşkilatı ile Halk Sağlığı Müdürlükleri’nden temsilcilerin katılımlarıyla Antalya’da gerçekleştirilen toplantıya Kırşehir Halk Sağlık Müdürlüğü’nü temsilen Bulaşıcı Hastalıkları, Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürü Dr. İlker Kılıç ve Çevre Sağlığı Teknisyeni Bülent Güneş de katıldı.

Toplantıda Halk Sağlık Müdürlükleri tarafından 2014 yılının değerlendirilmesine ilişkin yapılan sunumlarda Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü, illerde sağlıklı ve güvenilir içme ve kullanma suyunun temini için yapılması gereken içme ve kullanma suyu kontrol ve denetim izlemlerinin yüzde 100’ünü gerçekleştirmiş olması ve kontrol izlemlerindeki en düşük uygunsuzluk oranı ile en başarılı il olarak değerlendirildi.

Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün çevre sağlığı alanında yaptığı özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı tarafından Halk Sağlığı Müdürü Dr. Bekir Demlirbaş, “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirildi.
Teşekkür Belgesi’ni, çalışmalarda emeği geçen Çevre Sağlık Teknisyenleri ve Sağlık Çalışanları adına teslim alan Kırşehir Halk Sağlığı Müdürü Dr. Bekir Demirbaş da, Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarına gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .