Kırşehir’den Afrin kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası

Kırşehir’den Afrin kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası

12.02.2018

KIRŞEHİR Valiliğince, Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nı başarıyla sürdüren kahraman Mehmetçiklerimize şükran duygularımızın ifadesi olarak “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” başlatıldı. Vali Necati Şentürk, kampanyayı gece gündüz demeden teröristlerle, şer güçleri ile göğüs göğse çarpışan, vatan nöbeti bekleyen Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu hissettirmek amacıyla başlattıklarını söyledi. Ordumuzun hainlerin ihanetinden korunması, muzaffer olması […]


KIRŞEHİR Valiliğince, Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nı başarıyla sürdüren kahraman Mehmetçiklerimize şükran duygularımızın ifadesi olarak “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” başlatıldı.
Vali Necati Şentürk, kampanyayı gece gündüz demeden teröristlerle, şer güçleri ile göğüs göğse çarpışan, vatan nöbeti bekleyen Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu hissettirmek amacıyla başlattıklarını söyledi.
Ordumuzun hainlerin ihanetinden korunması, muzaffer olması ve Allah rızası için kurbanlar keseceklerini belirten Vali Necati Şentürk, “12 Şubat-9 Mart 2018 tarihleri arasında yürütülecek kampanya kapsamında Valiliğimizce oluşturulan bir komisyon marifetiyle ilimiz genelinde hayırseverlerimizin canlı kurban bağışlarını toplayacağız. Toplanacak kurbanlar daha sonra belirlenecek modern bir kesimhanede dualar eşliğinde İslami usullere göre kesilecek, Yozgat Et ve Süt Kurumu tarafından kavurma haline getirilip paketlenerek AFAD Başkanlığı aracılığı ile Mehmetçiklerimize ulaştırmak üzere belirlenecek bir merkeze gönderilecektir” dedi.
Tüm milletimizin dualarının “Zeytin Dalı Harekâtına” katılan Mehmetçiklerimizle beraber olduğunu ifade eden Vali Necati Şentürk, “Yüce Allah’tan kahramanlarımıza güç ve kuvvet vermesini, onları muzaffer kılmasını diliyoruz. Bu desteğimizi onlara hayır dua ederek kurbanlar keserek ifade ediyoruz. Kırşehir Valiliği olarak Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası düzenledik. Bir komisyon marifetiyle yürütülecek kampanya kapsamında bağışlar makbuz karşılığı alınacaktır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinesinde yürütülecek kampanyaya bağışta bulunmak isteyen hemşerilerimizin 0 542 562 42 43 numaralı telefonu aramaları halinde kurbanların kabul edilmesi işlemleri yapılacak ve gerekiyorsa görevlilerimiz tarafından araç temin edilerek kurbanlar yerinden teslim alınacaktır. Kırşehirli hemşerilerimizi kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .