Kırşehir’deki öğretmenlerinin yazdığı Matematik ders kitapları yayımlandı

Kırşehir’deki öğretmenlerinin yazdığı Matematik ders kitapları yayımlandı

09.10.2018

İlimizin Matematik dersinde, akademik anlamda başarısının sonucu olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın Matematik ders kitapları yazılması görevini verdiği Kırşehir’deki öğretmenlerimizin hazırladığı kitap yayınlandı. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında ülkemiz genelinde 6.7.8 sınıflarda okutulacak matematik ders kitaplarını yazan Kırşehir Matematik komisyon üyeleri çalışmalarını tamamladı. Yazarlığını Neziha Çağlayan, Aybike Dağıstan ve Betül Korkmaz’ın yaptığı, Editörlüğünü Doç. Dr. Mustafa […]

İlimizin Matematik dersinde, akademik anlamda başarısının sonucu olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın Matematik ders kitapları yazılması görevini verdiği Kırşehir’deki öğretmenlerimizin hazırladığı kitap yayınlandı.
2018-2019 eğitim ve öğretim yılında ülkemiz genelinde 6.7.8 sınıflarda okutulacak matematik ders kitaplarını yazan Kırşehir Matematik komisyon üyeleri çalışmalarını tamamladı.
Yazarlığını Neziha Çağlayan, Aybike Dağıstan ve Betül Korkmaz’ın yaptığı, Editörlüğünü Doç. Dr. Mustafa Doğan’ın, Dil Uzmanlığını Recep Dağdelen’in, Görsel Tasarım Uzmanlığını Nihal Kılıç, Ramazan Kozanhan ve Bekir Yayan’ın yaptığı Matematik 6 Ders Kitabı, Yazarlığını Hadi Böge ve Ramazan Akıllı’nın, Editörlüğünü Prof. Dr. Murat Peker’in, Dil Uzmanlığını Gülseren Sarı’nın, Ölçme ve Değerlendirme Uzmanlığını Emir Kayhan’ın, Görsel Tasarım Uzmanlığını Okan Barış, Selçuk Demirtaş ve Taner Akgün’ün yaptığı Matematik 8 Ders Kitabı ülkemiz genelindeki tüm ortaokullarımızda dağıtılarak okutulmaya başlandı.
Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlimiz adına göstermiş oldukları azim ve başarılarından dolayı Matematik Komisyonu üyelerine teşekkür ediyoruz ve başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .