Kırşehir’deki hakemlerimiz sezonu açtı

Kırşehir’deki hakemlerimiz sezonu açtı

25.10.2017

TÜRKİYE Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kırşehir Şubesi, 2017-2018 sezonu açtı. Ahi Stadı’ndaki Sezon açılışı törenine, Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy ile Kırşehirli hakemler katıldı. 2017-2018 Futbol sezonunda Klasman ve İl […]

TÜRKİYE Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kırşehir Şubesi, 2017-2018 sezonu açtı.
Ahi Stadı’ndaki Sezon açılışı törenine, Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy ile Kırşehirli hakemler katıldı.
2017-2018 Futbol sezonunda Klasman ve İl Hakemi olarak görev yapacak hakemler ve gözlemciler dün Ahi Stadı’nda sezon açılışı yaptı.
Yapılan açılışta önce hakemler tek tek tanıtıldı. Kırşehir bölgesi hakemlerimizden Abdurrahman Atabay Üst Klasman yardımcı hakem olarak en üst sırada yer alırken, Osman Köksaldı Bölgesel hakem, Engin Kaya ve Emine Nur Kaya Bölgesel yardımcı hakem olarak sıralandı.
Kırşehir bölgesinde 12 tane il hakemi yer alırken, 38 tane hakem olmak isteyen aday hakem yer aldı.
Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan ile ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy hakemlere yönelik kısa bir konuşma yaptı.
Yapılan konuşmaların ardından hakemlere çeşitli hediyeler verildi. Daha sonra toplu resim çekimiyle sona erdi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .