Kırşehir’deki gençlere sosyal ve kültür etkinlikler…

Kırşehir’deki gençlere sosyal ve kültür etkinlikler…

07.10.2017

Kırşehir merkez ve köy okullarında eğitim gören Lise ve Ortaokuldaki öğrencilerimizin sesi olmak üzere gençlik temsilcisi olarak seçilen gençlerimiz ile gençlik merkezimiz konferans salonunda bir araya gelindi. Gençlik Merkezinde gençlere; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kırşehir Gençlik Merkezlerinin yapmış olduğu proje, etkinlik, faaliyet ve eğitimler konusunda geniş çaplı bilgilendirmelerde bulunuldu. Gençlik […]

Kırşehir merkez ve köy okullarında eğitim gören Lise ve Ortaokuldaki öğrencilerimizin sesi olmak üzere gençlik temsilcisi olarak seçilen gençlerimiz ile gençlik merkezimiz konferans salonunda bir araya gelindi.
Gençlik Merkezinde gençlere; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kırşehir Gençlik Merkezlerinin yapmış olduğu proje, etkinlik, faaliyet ve eğitimler konusunda geniş çaplı bilgilendirmelerde bulunuldu.
Gençlik temsilcilerine, interaktif sunumda yeni fikirler ve faaliyetler konusunda neler yapılabilir, ne tür etkinlikler de görev alınabilir, sosyal sorumluluk projeleri gibi, yeni eğitim öğretim döneminde de Gençlik ve Spor Bakanlığınca uygulanacak olan projelerin yanında gençlerimizin yerel projeler üretmeleri üzerine çalışmalar yapılması gibi konular değerlendirildi.
Toplantıdan sonra Okul Gençlik Temsilcilerine piknik etkinliği düzenlenerek güzel vakit geçirmeleri sağlandı. Etkinlik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ın Temsilci gençleri ziyaret edip, sohbet etmesinin ardından son buldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .