Kırşehir’de yine köpek saldırısı

Kırşehir’de yine köpek saldırısı

10.01.2019

Köpek saldırısında ağır yaralanan kadın Konya’ya sevk edildi Kırşehir’de geçtiğimiz aylarda bir öğrencinin pitbull köpeğinin saldırısına uğramasının ardından bu kez de Boztepe ilçemizde bir kadın sokak köpeklerinin saldırısıyla ağır şekilde yaralandı. Olay Kırşehir’in Boztepe ilçesi Çevirme Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sebahat Karaman (56), liseye giden kızını servise bindirdikten sonra evine dönerken sokak köpeklerinin […]

Köpek saldırısında ağır yaralanan kadın Konya’ya sevk edildi

Kırşehir’de geçtiğimiz aylarda bir öğrencinin pitbull köpeğinin saldırısına uğramasının ardından bu kez de Boztepe ilçemizde bir kadın sokak köpeklerinin saldırısıyla ağır şekilde yaralandı.
Olay Kırşehir’in Boztepe ilçesi Çevirme Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sebahat Karaman (56), liseye giden kızını servise bindirdikten sonra evine dönerken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.
Köpeklerin saldırısı sonrası vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ambulansla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Sebahat Karaman’ı köpeklerden kurtaran Yunus Gökbulut, “Annem sabah namazına kalktığında sesleri duymuş. Sebahat Teyze’yi köpekler yıktı herhalde diyerek bana haber verdi. Ayakkabılarımı giyip koşmaya başladım. Gittiğimde köpeklerin hepsi üzerindeydi. Bayağı kalabalık bir köpek grubuydu. Üstünü falan parçalamışlardı. Eve gidip battaniye getirdim. Ambulansa ve muhtara haber verdim. Sonra da Sebahat Teyze’yi hastaneye getirdik” dedi.
Yaralı Sebahat Karaman Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .