Kırşehir’de vücut imaj değerlendirmesi yapıldı

Kırşehir’de vücut imaj değerlendirmesi yapıldı

19.05.2015

Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri, düzenledikleri etkinlikle, vücut imaj değerlendirmesi yaptı…

KIRŞEHİR Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri, fizik tedavi ve rehabilitasyon hakkında Kırşehir halkını bilgilendirdi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu 3. sınıf öğrencileri, mesleklerini tanıttı.
Ahi Evran Üniversitesi’ni ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nu ve mesleklerini tanıtmak amacıyla, bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte, hem mesleklerini tanıtan öğrenciler, hem de vatandaşlara ücretsiz vücut imaj değerlendirmesi yaptı.

FİZİK TEDAVİ.avi_snapshot_00.11_[2015.05.19_14.34.52] copy
Anıt Meydanı’nda kurulan stantta, eklem ağırlarına ilişkin vatandaşları bilgilendirerek, yapması gereken egzersizlere ilişkin broşer veren öğrenciler, tansiyon ölçümü de yaptı.
Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri, yaptıkları etkinlikle ilgili, “Hastalara yönelik egzersiz olarak hazırlık yaptık. Tedavi, değerlendirme ve ileriye yönelik, ağrılarına yönelik önerilerde bulunuyoruz. İlk amacımız, halk sağlığı ve fizyoterapi konu başlığıydı. Katılım beklediğimizin üzerinde oldu. Umarız Kırşehir halkına yararlı olacaktır. Kırşehir’de ilk defa yapılan bir etkinlik ve inşallah devamı da gelir. Yenileri olur” açıklamasında bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .