Kırşehir’de uyuşturucu operasyonu

Kırşehir’de uyuşturucu operasyonu

10.10.2017

KIRŞEHİR’İN Kaman ve Akpınar ilçelerinde yapılan operasyonlarında 2 kişi yakalanırken, esrar ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Doğu-batı istikametinde geçiş güzergahında yer alan Kırşehir’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmazken, Kaman ilçesinde, uyuşturucu ticareti yaptıkları ileri sürülen 2 kişi yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokaklarda denetim yaptı. Bir araç içerisinde 2 kişinin hareketlerinden […]

KIRŞEHİR’İN Kaman ve Akpınar ilçelerinde yapılan operasyonlarında 2 kişi yakalanırken, esrar ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Doğu-batı istikametinde geçiş güzergahında yer alan Kırşehir’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu tacirlerine göz açtırmazken, Kaman ilçesinde, uyuşturucu ticareti yaptıkları ileri sürülen 2 kişi yakalandı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokaklarda denetim yaptı.
Bir araç içerisinde 2 kişinin hareketlerinden şüphelenen ekiplerin kontrolü sırasında otomobilde bulunanlar üzerlerindeki fişek tabir edilen esrar maddesi paketini yere attı.
Araç ve etrafında içime hazır esrar paketleri bulan ekipler, K.B. ve M.B.’yi gözaltına aldı. Şüphelilerin ikametleri ve aracında toplam 45 gram esrar maddesi bulundu.
BU ARADA Kırşehir’in Akpınar ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 48 gram esrar ve 1 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Akpınar’ın Karaova köyünde bir kişinin uyuşturucu sattığı yönündeki ihbar üzerine Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı.
İlçe merkezinde ve köyde yapılan incelemenin ardından Karaova köyüne yapılan operasyonda, köyün dağlık arazisinde yaşayan S.A.’nın ikametinde 48 gram esrar ve 1 tabanca bulundu.
Gözaltına alınan S.A. adli makamlara sevk edildi.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .