Kırşehir’de uyuşturucu operasyonu

Kırşehir’de uyuşturucu operasyonu

03.08.2017

Kırşehir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Teknik ve fiziki takibin ardından yapılan operasyonda Kayabaşı Mahallesi’nde M.U. ve Kervansaray Mahallesi’nde D.K. gözaltına alındı. M.U.’nun üst aramasında “fişek” tabir edilen içime hazır 4 paket sentetik kannabinoid maddesi, D.K.’nin […]

Kırşehir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.
Teknik ve fiziki takibin ardından yapılan operasyonda Kayabaşı Mahallesi’nde M.U. ve Kervansaray Mahallesi’nde D.K. gözaltına alındı.
M.U.’nun üst aramasında “fişek” tabir edilen içime hazır 4 paket sentetik kannabinoid maddesi, D.K.’nin ikametinde 50 kök Hint keneviri ve içime hazır 3 paket sentetik kannabinoid ele geçirildi.
M.U. ve D.K., Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilerek emniyete götürüldü.
Öte yandan M.U.’nun, Aksaray ilinde hakkında arama kararı bulunduğu için Aksaray’a gönderildiği öğrenildi.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .