“KIRŞEHİR’DE UMUT HER GEÇEN GÜN YÜKSELİYOR!”

“KIRŞEHİR’DE UMUT HER GEÇEN GÜN YÜKSELİYOR!”

01.03.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu: “KIRŞEHİR’DE UMUT HER GEÇEN GÜN YÜKSELİYOR!” EKİCİOĞLU: “31 Mart’ta sadece Kırşehir’i yönetecek kadroları değil, nasıl bir Kırşehir istediğimizi de oylayacağız!” CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir halkıyla yaptığı görüşmelerde Kırşehir için çözüm projelerini anlatmaya devam ediyor. Bugünden itibaren 31 Mart seçimlerine 26 gün kaldığını söyleyen CHP […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu:

“KIRŞEHİR’DE UMUT HER GEÇEN GÜN YÜKSELİYOR!”

EKİCİOĞLU: “31 Mart’ta sadece Kırşehir’i yönetecek kadroları değil, nasıl bir Kırşehir istediğimizi de oylayacağız!”

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir halkıyla yaptığı görüşmelerde Kırşehir için çözüm projelerini anlatmaya devam ediyor.
Bugünden itibaren 31 Mart seçimlerine 26 gün kaldığını söyleyen CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu 31 Mart’ın Kırşehir için önemli bir karar günü olduğunun altını çizdi.
Kırşehirli seçmenin 31 Mart’ta sadece Kırşehir’i yönetecek kadroları seçemeye karar vermeyeceğini; Kırşehir’in gelecekte nasıl bir Kırşehir olacağını ve nasıl bir Kırşehir’de yaşamak istediğimizin de kararının verileceği bir gün olduğunu söyleyen Ekicioğlu, haftalardır Kırşehir halkıyla buluşuyor ve Kırşehir’in geleceğiyle ilgili beklentilerini dinliyoruz. Artık Kırşehir’in üretimi de düşünen bir şehir olması gerektiğini seçmenden de aldıkları fikirle oluşturmanın zamanının geldiğini, gelinen noktada siyasetten nemalanan küçük bir azınlık dışında Kırşehir’de umutsuzluğun artık bir kenara bırakılacağını ve Kırşehir’i Kırşehir’de yaşayanlarla birlikte yöneteceklerini belirtti.
Şehri yönetenlerin o şehrin sorunlarına çözüm bulmak zorunda olduklarını ifade eden Ekicioğlu “Trafikte sorunların yaşandığı, en küçük bir yağmurda işyerlerini suların bastığı bir durumu Kırşehirliler tabii ki hak etmiyor.” dedi.
“Bugün ülkede ne kadar saklanmaya çalışılırsa çalışılsın can yakıcı bir kriz var?” diyen Ekicioğlu, Kırşehirlinin de bu krizden en derin şekilde etkilendiğinin altını çizdi. Her şeye rağmen kendi süreçleriyle birlikte artık sokakta, mahallelerde, evlerde, işyerlerinde umudun yükselmeye başladığını belirtti.
“Kırşehir’de umut her geçen gün yükseliyor. Kırşehir ittifakı giderek büyüyor.” diyen Ekicioğlu, bunca umutsuzluğun, kaosun ve ihanetin ortasında artık Kırşehir’de bir çözümün de bulunduğunu ve Kırşehir’i ayağa kaldırmak için çözümleri de Kırşehir’de yaşayanlarla birlikte ürettiklerinin altını çizdi.
Kırşehir’in yeşil bir şehir, adil bir şehir, yaratıcı bir şehir, kasın ve çocuk dostu bir şehir, girişimci dostu bir şehir, engelli dostu bir şehir olacağını belirten CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu yapacakları projelerle Kırşehirlilerin cebinden çıkan parayı azaltacaklarını ve bunun neticesinde de Kırşehir’de pahalılığı düşüreceklerini belirtti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .