Kırşehir’de şüpheli paket ihbarı heyecan yarattı

Kırşehir’de şüpheli paket ihbarı heyecan yarattı

02.05.2015

ŞEHRİMİZ Terme Caddesi üzerindeki özel bir banka önünde gece yarısı saatlerindeki izinsiz afiş ihbarının ardından şüpheli paket ihbarı heyecan yarattı. Edinilen bilgiye göre, gece yarısı saatlerinde Kırşehir merkezi Terme Caddesi üzerindeki özel bir banka önünde izinsiz afiş ihbarı yapıldı. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele ve Güvenlik Şube Müdürlüğü polis ekipleri ihbarın yapıldığı yerdeki izinsiz olarak […]

kirsehirde_supheli_paket_iihbari_heyecan_yaratti_h6400 copy

ŞEHRİMİZ Terme Caddesi üzerindeki özel bir banka önünde gece yarısı saatlerindeki izinsiz afiş ihbarının ardından şüpheli paket ihbarı heyecan yarattı.
Edinilen bilgiye göre, gece yarısı saatlerinde Kırşehir merkezi Terme Caddesi üzerindeki özel bir banka önünde izinsiz afiş ihbarı yapıldı.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele ve Güvenlik Şube Müdürlüğü polis ekipleri ihbarın yapıldığı yerdeki izinsiz olarak asılan “Gün gelir… Gün gelir, Zorbalar Kalmaz Gider” sloganı yazılı 1 Mayıs afişine gerekli incelemeleri yaptıktan sonra polis ekipleri tarafından el koyuldu.
İzinsiz afiş asma ihbarının gerçekleştiği aynı saatlerde Medrese Mahallesi 63. Sokakta bir apartmanın önünde şüpheli bir paket ihbarı Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerini teyakkuza geçirdi ve Mahalle sakinleri arasında heyecan yarattı.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından, şüpheli paket ihbarının yapıldığı yerdeki gerekli inceleme ve soruşturmanın ardından, Mahalle sakinlerinden birinin, evde bulunan eski bir çantayı çöpe atmak için kaldırım kenarına koyduğu anlaşıldı ve mahalle sakinleri rahat bir nefes aldı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .